Keystone logo
Arcada

Arcada

Arcada

Wstęp

Witamy w Arcada - domu dla ciekawskich i ambitnych!

Dlaczego Arcada ? Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy krok w Twojej karierze, czy też jesteś już mocno zanurzony w życiu zawodowym, w Arcada rozwiniesz umiejętności, które pozwolą Ci podejmować przyszłe wyzwania.

181472_Arcada_photos_2022__004.jpg

Arcada to wielozawodowy uniwersytet nauk stosowanych (UAS) w Helsinkach w Finlandii. Oferujemy wysokiej jakości, praktyczne studia wyższe na poziomie licencjackim i magisterskim. Wszystkie programy studiów licencjackich obejmują praktyczne okresy szkoleniowe, dające początek przyszłej karierze zawodowej. Nasi absolwenci są poszukiwani na rynku pracy, co świadczy o jakości oferowanej przez nas edukacji.

Na naszym międzynarodowym kampusie 2700 studentów i 170 pracowników spotyka się w różnych dyscyplinach, aby kształcić przyszłych ekspertów i tworzyć inteligentne i zrównoważone rozwiązania. Oferujemy programy w języku angielskim z zakresu Business Management and Analytics, Culture and Media, Healthcare oraz Energy and Material Technology.

181473_Arcada_photos_2022__096.jpg

Nasz kampus w Arabianranta oferuje nowoczesne zakwaterowanie po konkurencyjnych czynszach w pięknym otoczeniu z morzem tuż za rogiem. Mieszkania studenckie, łącznie 610, są blisko wszystkiego, czego potrzebujesz: głównego budynku UAS, centrum handlowego oraz przystanków tramwajowych i autobusowych. Do centrum Helsinek dostaniesz się w 15 minut komunikacją miejską.

Jeśli chcesz zdobyć wiedzę na całe życie, rozwijać się jako osoba i znaleźć to, co sprawia, że Twoje serce bije, to jest to UAS dla Ciebie!

Dołącz do nas w Arcada ! Czas zabłysnąć.

Lokalizacje

  • Helsinki

    Jan-Magnus Janssonin aukio 1, , Helsinki

pytania