Keystone logo
Arbutus College

Arbutus College

Arbutus College

Wstęp

Arbutus College of Communication Arts, Business and Technology ( Arbutus College ) został założony w 2002 roku, a głównym celem było zapewnienie studentom wyjątkowej struktury edukacyjnej w zakresie biznesu i komunikacji, niedostępnej gdzie indziej w Vancouver. Różne ankiety przeprowadzone wśród ponad 1000 absolwentów Kolegium świadczą o wysokim poziomie satysfakcji z wybranych przez nich kierunków studiów. Dzięki temu nasi studenci mają większą pewność siebie, aby walczyć o dobre pozycje na rynku pracy.

Naszą misją jest oferowanie wysokiej jakości edukacji, która integruje komunikację i umiejętności zawodowe, aby przygotować absolwentów do odniesienia sukcesu w globalnym miejscu pracy.

Naszą wizją jest stworzenie dynamicznej społeczności uczącej się, w której studenci z różnych środowisk zawodowych i kulturowych mogą przygotować się do sprostania wyzwaniom świata.

Arbutus College of Communication Arts, Business and Technology jest certyfikowaną, wyznaczoną prywatną instytucją szkoleniową oddziału Ministerstwa Edukacji, Umiejętności i Szkolenia Prywatnej Instytucji Szkoleniowej Kolumbii Brytyjskiej.

Lokalizacje

  • Vancouver

    West Hastings Street,473, V6B 1L4, Vancouver

    pytania