Keystone logo
Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

Aquinas Institute Of Theology

Wstęp

Zainspirowany wiarą katolicką i misją dominikańską, Aquinas Institute Of Theology kształci mężczyzn i kobiety do nauczania, usługiwania i przewodzenia. W Instytucie Akwinu twoja edukacja wykracza daleko poza nasze sale lekcyjne. Naszą misją jest tworzenie społeczności uczonych i miejsca rozmowy. Nie tylko szkoła teologiczna, znajdziesz tutaj wiarygodną, różnorodną wspólnotę wyznaniową i wioskę akademicką kwitnącą w Instytucie Akwinu.

Aquinas Institute Of Theology oferuje różne programy, które strategicznie łączą stymulujące studia akademickie, solidne przygotowanie duszpasterskie i praktyczną edukację terenową z mentorami w posłudze i formacji duchowej świeckich studentów. W rezultacie nasi absolwenci są dobrze przygotowani i posiadają doskonałe referencje, aby służyć nieskutecznemu przywództwu Kościoła.

Programy świadectw absolwentów w Instytucie Akwinu oferują studentom możliwość uzupełnienia studiów lub nadania im określonego kierunku. Studenci zdobywają wiedzę niezbędną do prowadzenia ukierunkowanych posług w Kościele dzięki skoncentrowanym zajęciom i przyspieszonemu formatowi.

W Instytucie Akwinu celowo tworzymy środowisko akademickie i wspólnotę wyznaniową, które odzwierciedlają obecną rzeczywistość przywództwa w naszym Kościele. Nasi świeccy studenci mogą uczyć się razem z braćmi dominikańskimi w ramach formacji specjalnej jako zakonnicy ślubowani. Nasi bracia studenci z Dominikany mogą uczyć się razem z innymi osobami z różnych środowisk i środowisk. Nasza wizja pozwala uczniom uczyć się od siebie nawzajem w wyjątkowy sposób, ucząc naszych świeckich studentów i braci dominikanów, jak wypełniać misję naszego Kościoła jako współodpowiedzialnych przywódców.

Lokalizacje

  • St. Louis

    South Spring Avenue,23, 63108, St. Louis

    pytania