Keystone logo
Apollos University

Apollos University

Apollos University

Wstęp

Apollos University został założony z misją zapewnienia wyższego wykształcenia wykwalifikowanym studentom, którzy mogą nie być w stanie uczęszczać na tradycyjny uniwersytet lub nie stać go na nie. Uniwersytet został pierwotnie założony w sierpniu 2004 jako uniwersytet non-profit. Później korporacja non-profit została zamknięta, a korporacja nastawiona na zysk została założona w maju 2005 roku. Nowy uniwersytet został nazwany Apollos University of California z „prowadzeniem biznesu jako” (DBA) Apollos University .

Obecnie Apollos znajduje się w Montanie pod nazwą Apollos University , Inc. Apollos pozostał wierny swojej pierwotnej misji zapewniania wyższego wykształcenia wykwalifikowanym studentom za pośrednictwem technologii i mediów online.

Dziś uniwersytet ma studentów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także w Afryce, Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie. Apollos obsługuje pracujących profesjonalistów z całego świata, którzy nie byliby w stanie porzucić pracy, aby zapisać się na tradycyjny, tradycyjny uniwersytet.

Apollos University otrzymał zgodę Stanowego Biura ds. Prywatnego Kształcenia Pomaturalnego i Zawodowego (BPPVE) stanu Kalifornia w lipcu 2005 r., a następnie zapisał pierwszego studenta we wrześniu 2005 r. Później podjęto decyzję o przeniesieniu uniwersytetu do Great Falls w stanie Montana i otrzymał zgodę Rady Regentów Montany w dniu 8 lipca 2016 r. na otwarcie kampusu w Great Falls w stanie Montana. Biuro w Huntington Beach w Kalifornii zostało zamknięte 30 września 2016 r., a biuro w Montanie rozpoczęło działalność 1 października 2016 r.

Akredytacja DEAC pozostała w mocy, a zatwierdzenie VA zostało zaktualizowane dla stanu Montana z dniem 1 października 2016 r. Apollos został zatwierdzony jako członek SARA (State Authorization and Reciprocity Agreements) w dniu 7 grudnia 2016 r. Obecnie Apollos jest zatwierdzony do nauczania studentów we wszystkich 50 Stany Zjednoczone i Dystrykt Kolumbii.

W ciągu ostatnich kilku lat Uczelnia z powodzeniem rozwijała się i udowodniła, że jest uczelnią skoncentrowaną na studentach. Jego pierwsze ukończenie studiów odbyło się w lipcu 2007 r., a absolwenci bez wyjątku znacznie polepszyli swoje życie zawodowe w oparciu o wiedzę i zachętę, jaką otrzymali dzięki programom studiów Apollos University W ciągłym dążeniu do jakości; Rada Dyrektorów upoważniła Radę Wykonawczą do ubiegania się o akredytację strony trzeciej. Apollos złożył wniosek o akredytację w 2010 r. i otrzymał status akredytacji w styczniu 2012 r. Uczelnia jest obecnie akredytowanym członkiem Komisji Akredytacyjnej Edukacji na Odległość (DEAC). DEAC jest wymieniony przez Departament Edukacji Stanów Zjednoczonych jako uznana w całym kraju agencja akredytacyjna.

Apollos University dumą służy również członkom armii Stanów Zjednoczonych i ich rodzinom. (Oferujemy elastyczne, akredytowane programy online dla osób na całym świecie) Apollos University jest zatwierdzony do kilku programów pomocy czesnego oferowanych przez Departament Spraw Weteranów USA. Następujące Apollos są zatwierdzone do rejestracji za pomocą jednego z poniższych programów:

 • Doctor of Business Administration (DBA)
 • Associate of Applied Science in Business Administration (AAS)
 • Bachelor of Science in Business Administration (BSBA),
 • Licencjat z Informatyki (BSIT),
 • Programy certyfikatów w różnych zawodach biznesowych
 • Master of Business Administration (MBA)
 • Magister Zarządzania Organizacją (MSOM)

Opłaty

Poniższe opłaty i opłaty są kosztami, które studenci mogą ponieść poza podstawowymi kosztami czesnego za określone programy studiów. Opłaty są naliczane przy świadczeniu usług.

* Międzynarodowa ocena transkryptu 250,00 USD Jednorazowa Apollos 25,00 USD Jednorazowa Apollos (doktoranckie) 100,00 USD
*Opłata rejestracyjna (20% czesnego) maksymalnie 200,00 $ (patrz opłata rejestracyjna w katalogu)
*Egzamin próbny 250,00 USD Opłata za spóźnioną rejestrację 25,00 USD Opłata za ukończenie studiów 50,00 USD
*Dodatkowa opłata za transkrypcję 10,00 USD *Opłata za przelew bankowy (przychodzący lub wychodzący) 25,00 USD
*Zmiana opłaty programowej 50,00 $
*Opłata za przedłużenie kursu (2 tygodnie) 50,00 USD
*Opłata za urlop w wysokości 50,00 USD
*Opłata za zwrot czeku 25,00 USD
* Wskazuje opłaty, które nie podlegają zwrotowi

Rekrutacja

Zapisy na te kursy są dostępne dla weteranów oraz ich małżonków w ramach programu MyCAA. Misja Apollos University to uczelnia akademicka, której celem jest zapewnienie najwyższej jakości edukacji po przystępnej cenie dla studentów, którzy chcą zwiększyć swoje możliwości rozwoju zawodowego i poprawić swoje umiejętności przywódcze. Nasze programy opierają się na transferze wiedzy, zastosowaniu wiedzy, krytycznym myśleniu i umiejętnościach badawczych. Apollos są oferowane na całym świecie za pośrednictwem metodologii nauczania na odległość online, zaprojektowanej w celu zaspokojenia potrzeb studentów z całego świata, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym studentom zindywidualizowanych usług. Student zapisuje się na zajęcia w każdym semestrze i jest odpowiedzialny za opłacenie czesnego związanego z tymi zajęciami nie później niż pierwszego dnia przed planowanym rozpoczęciem zajęć.

 • Czesne licencjackie 145,00 USD / za kredyt
 • Czesne magisterskie 184,00 USD / za kredyt
 • Czesne doktoranckie 217,00 USD / za kredyt

Wszystkie kursy licencjackie mają po 3 punkty, a całkowity koszt czesnego na kurs wynosi 435 USD. Wszystkie kursy na poziomie magisterskim z wyjątkiem jednego mają po 3 punkty, a całkowity koszt czesnego na kurs wynosi 552 USD. Większość kursów na poziomie doktoranckim ma 3 punkty, a całkowite czesne za 3 kursy kredytowe wynosi 651 USD. Istnieją jednak cztery warsztaty doktoranckie o 1 ½ kredytu, a koszt każdego z tych kursów wynosi 325,50 USD.

 • Szacowany całkowity koszt programu dla współpracowników wynosi 8775 USD (25 USD opłaty bibliotecznej, 8700 USD czesnego (60 punktów) i 50 USD opłaty za ukończenie studiów).
 • Szacowany całkowity koszt programu licencjackiego wynosi 17.475 USD (opłata biblioteczna 25 USD, czesne 17 400 USD (kredyty 120) i opłata za ukończenie studiów w wysokości 50 USD).
 • Szacowany całkowity koszt programu magisterskiego wynosi 6,883 USD (opłata biblioteczna 25 USD, czesne 6,808 USD (37 punktów) i opłata za ukończenie studiów w wysokości 50 USD).
 • Szacowany całkowity koszt programu doktoranckiego wynosi 13 387 USD (100 USD opłaty bibliotecznej, 13 237 USD czesnego (61 kredytów) i 50 USD opłaty za ukończenie studiów).

Stypendia i Finansowanie

Dotacja na podręcznik

W przypadku większości kursów podręczniki do e-booków są udostępniane studentowi bezpłatnie w ramach programu Apollos University Textbook Grant. Dotacja na podręcznik pokrywa koszt podręcznika do e-booka.

Referencje studentów

Lokalizacje

 • Great Falls

  600 Central Avenue, Suite 215

  pytania