Keystone logo
Antwerp Management School Magister zarządzania transportem lotniczym
Antwerp Management School

Magister zarządzania transportem lotniczym

Antwerp, Belgia

1 Years

Język angielski

Pełny etat

31 Aug 2024

09 Sep 2024

EUR 18 500 *

W kampusie

* Wycieczki międzynarodowe obejmowały

Wstęp

Pandemia mocno dotknęła branżę lotniczą. Liczba pasażerów gwałtownie spadła, popyt się załamał, a lotniska świeciły pustkami. Popyt ponownie wzrósł, a porty lotnicze miały trudności z jego zaspokojeniem. Skuteczne zarządzanie liniami lotniczymi i lotniskami wymaga różnorodnych umiejętności, aby poradzić sobie z tą złożoną, nieprzewidywalną i wysoce konkurencyjną branżą. Ten specjalistyczny program pozwala zagłębić się w ekosystem transportu lotniczego i zapewni strategiczny wgląd, narzędzia analityczne i wiedzę menedżerską, które są niezbędne w tym wymagającym sektorze. Zostaniesz wprowadzony do szerokiej sieci branżowej, abyś mógł realizować swoją przyszłą karierę w tym sektorze.

Ten wysoce interaktywny program zapewnia solidne akademickie podstawy zarządzania i badań w połączeniu z dogłębną wiedzą na temat branży transportu lotniczego. Będziesz uczestniczyć w kursach z zakresu zarządzania, strategii i organizacji, aby wypełnić lukę między studiami teoretycznymi a realiami pracy w branży lotniczej jako zaufany menedżer. Praktyczne podejście do nauczania zostało specjalnie zaprojektowane, aby przygotować cię do kariery w zarządzaniu w sektorze lotniczym i umożliwić ci rozwinięcie odpowiedniego zestawu umiejętności, aby dobrze prosperować. Nie tylko będziesz studiować finanse, ekonomię i prognozowanie w sektorze transportu lotniczego, ale dodatkowo skupisz się na marketingu, strategii i zarządzaniu przychodami. To połączenie daje 360-stopniowy wgląd w specyfikę branży.

Antwerpia znajduje się w jednym z najbardziej ruchliwych regionów ruchu lotniczego na świecie, z głównymi węzłami międzynarodowymi, takimi jak Bruksela, Paryż-Charles de Gaulle, Amsterdam-Schiphol, Londyn-Heathrow i Frankfurt w pobliżu. Ta bliskość zapewni doskonałe możliwości pracy po ukończeniu studiów i możliwości studiowania branży z bliska dzięki naszym wyjazdom studyjnym na lotnisko Amsterdam-Schiphol, Maastricht/Aachen i Bruksela. Wycieczki te pozwolą ci wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Naszym celem jest kształcenie odpowiedzialnych, pełnych szacunku i refleksji przyszłych menedżerów i naukowców o otwartym i globalnym umyśle, gotowych do wejścia do globalnych firm i organizacji lotniczych lub morskich.

Opłata za program

Rekrutacja

Rankingi

Akredytacje

O szkole

pytania