Keystone logo
Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Alfred Nobel Open Business School

Wstęp

Alfred Nobel Open Business School Szwajcaria

Niewiele jest krajów, które używając modnego określenia często można uznać za markę. Budowanie marki jest godne pozazdroszczenia i należy je realizować, ponieważ produkty i usługi, które stały się koncepcjami, od szwajcarskiego scyzoryka po zegarek i linię lotniczą SWISS, wzmacniają się nawzajem. Oczywiście oznacza to również, że z każdym z nich można powiązać jakość, precyzję i dokładność. I tu praktycznie dotarliśmy do jednego z kluczy do sukcesu. W Szwajcarii regulacje i jakość obejmująca każdy szczegół gwarantują, że nie będziemy rozczarowani, wprowadzeni w błąd ani nie popełnimy błędu. To właśnie oferujemy naszym studentom.

Dziesięciolecia doświadczenia i jakość przyciągają naszych studentów ze wszystkich kontynentów świata. Jesteśmy dumni, że mamy kandydatów z 50 krajów i zbudowaliśmy międzynarodową sieć kontaktów studenckich.

Życie biznesowe na całym świecie toczy się na różne sposoby. Można się tego nauczyć z książek, ale tutaj możesz dowiedzieć się tego bezpośrednio od naszych profesorów z różnych części świata. Oprócz wiedzy uniwersyteckiej prezentują świat biznesu swojego kontynentu.

Celem naszych anglojęzycznych programów szkoleniowych jest rozbudzenie pragnienia wiedzy, rozwinięcie orientacji praktycznej, przygotowanie do życia z odpowiednią wiedzą oraz kształcenie profesjonalistów głodnych sukcesu. To najważniejsze filary naszej placówki edukacyjnej, na których nasi studenci mogą budować swoją karierę.

Nasi kandydaci mogą uczestniczyć w kursach online, dzięki czemu nie muszą rezygnować z kariery zawodowej na czas studiów. Studenci mogą nawet napisać swoją pracę dyplomową w swoim własnym języku, biorąc pod uwagę aspekty zawodowe, na temat zbliżony do ich specjalizacji.

Filozofią ANOBS jest „praktyczne szkolenie, kształtujące profesjonalistów, którzy mogą znaleźć się na rynku, tęskniących za sukcesem”.

Nasze zasady:

 • Wzbudzanie pragnienia wiedzy
 • Ćwicz orientację
 • Zdobycie przydatnej wiedzy
 • Zbywalność
 • Profesjonalizm

Lokalizacje

 • Zürich

  Löwenstrasse 20, 8001, Zürich

 • Zürich

  Zürich, Szwajcaria

  pytania