Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc w Sztucznej Inteligencji i Big Data
Anglia Ruskin University

MSc w Sztucznej Inteligencji i Big Data

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 15 800 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Poszerzaj swoją wiedzę dzięki wykorzystaniu technik sztucznej inteligencji (AI). Zdobądź transferowalne umiejętności w AI i zwiększ swoje szanse na zatrudnienie dzięki opcjonalnemu 12-tygodniowemu stażowi.

W świecie zależnym od danych w celu poprawy procesów i monitorowania sukcesu, nasz tytuł magistra w dziedzinie sztucznej inteligencji pomoże Ci zdobyć wiedzę i umiejętności, aby poprawić systemy w swojej branży - lub stworzyć lepsze. Został zaprojektowany w odpowiedzi na wysokie zapotrzebowanie na ekspertów w zakresie analizy danych i modelowania.

Studiuj w ARU w Cambridge i wykorzystaj swoje dotychczasowe umiejętności. Nasz kurs jest odpowiedni dla informatyków, inżynierów oprogramowania, specjalistów IT lub ustalonych specjalistów w dziedzinie informatyki, matematyki i / lub analizy danych. Przed rozpoczęciem kursu zdecydowanie zalecamy posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu programowania w języku Python.

Połączony efekt dużej ilości danych dostępnych w skali globalnej oraz znacznego wzrostu mocy obliczeniowej oferowanej przez technologie takie jak cloud computing umożliwił uwolnienie prawdziwego potencjału algorytmów uczenia maszynowego, wydobycie cech z danych i rozszerzenie domeny zastosowań sztucznej inteligencji.

Potrzeba dostosowania i włączenia stale rozwijającej się dziedziny AI i jej technologii do obecnych praktyk biznesowych wywiera presję na branże, aby inwestowały w swoje dotychczasowe systemy. Wspierane przez Akademię AI firmy Intel poprzez ich zasoby internetowe i przetwarzanie danych, umiejętności, których się nauczysz, mogą być stosowane w strategiach biznesowych i marketingu opartych na AI, zarządzaniu rekordami baz danych, technologiach e-biznesu, rozwoju i projektowaniu systemów IT oraz zarządzaniu projektami IT.

Podczas studiów w Cambridge będziemy zachęcać Cię do uczestnictwa w lokalnych spotkaniach i wykładach organizowanych przez IET i BCS, z których część jest organizowana przez ARU. To naraża cię na inżynierów z lokalnych branż i wprowadza cię do "tego, co gorące" w technologii.

Jeśli nie masz dyplomu z informatyki, ale jesteś zainteresowany studiowaniem tego tematu na poziomie podyplomowym, oferujemy również MSc w Applied Data Science. Ten kurs konwersji poprowadzi Cię przez główne bloki konstrukcyjne nauki o danych i pomoże Ci ukończyć studia gotowe do kariery w informatyce.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • MS w informatyce
    • Campbellsville, Stany Zjednoczone
  • Magister informatyki online i biznesu międzynarodowego - University of Cumbria (Wielka Brytania)
    • City of Carlisle, Wielka Brytania
  • Magister Sztucznej Inteligencji
    • Liverpool, Wielka Brytania