Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc w stosowanej ochronie dzikiej przyrody
Anglia Ruskin University

MSc w stosowanej ochronie dzikiej przyrody

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 8 800 funtów rocznie | studenci zagraniczni: 15 800 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Rozwiń umiejętności potrzebne do satysfakcjonującej kariery w ochronie dzikiej przyrody. Ucz się od ekspertów w dziedzinie środowiska i zdobądź praktyczne doświadczenie z takimi narzędziami jak GIS i PCR. Przekazywanie wiadomości dotyczących ochrony przyrody i obsługa danych to podstawowe elementy tego ekscytującego kursu magisterskiego.

Nasza planeta pilnie potrzebuje dobrze wyszkolonych obrońców dzikiej przyrody, aby znaleźć rozwiązania problemów związanych z utratą różnorodności biologicznej.

Jeśli jesteś pasjonatem dzikiej przyrody i planujesz karierę w ochronie przyrody, ten stopień magistra wyposaży Cię w umiejętności stosowane, których potrzebujesz.

Skupisz się na zrównoważonym zarządzaniu dziką przyrodą i siedliskami oraz nauczysz się analizować i interpretować dane w interesie ochrony przyrody.

Nasz MSc Applied Wildlife Conservation został opracowany z międzynarodowymi organizacjami ekologicznymi, więc możesz mieć pewność, że twoje umiejętności i wiedza będą cenione przez pracodawców.

Będziesz studiować w Cambridge, gdzie skorzystasz z wyspecjalizowanych wykładowców gościnnych i naszych powiązań z lokalnymi organizacjami ochrony przyrody, takimi jak British Antarctic Survey i International Union for Conservation of Nature.

Wyjazdy terenowe dadzą Ci możliwość pracy nad projektami ochrony przyrody w Wielkiej Brytanii i za granicą. Oprócz wielu dziennych wycieczek terenowych, oferujemy opcjonalną mieszkalną wycieczkę terenową, zwykle za granicą, aby umożliwić Ci zbadanie kwestii kluczowych dla ochrony dzikiej przyrody i zrównoważonego rozwoju, in situ.

Kluczowe umiejętności praktyczne, które zdobędziesz, obejmują wykorzystanie oprogramowania systemów informacji geograficznej (GIS) do mapowania i analizowania rozmieszczenia gatunków i wspierania planowania ochrony oraz umiejętności analizy statystycznej.

Będziesz rozwijać umiejętności badawcze, a także będziemy wspierać Cię w zdobywaniu umiejętności komunikacyjnych ważnych w Twojej przyszłej karierze jako naukowiec lub konserwator zabytków angażujący się w organizacje pozarządowe i szersze społeczeństwo.

Jako student w ARU's MSc Applied Wildlife Conservation, możesz wybrać studia w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Jest to jeden z dwóch stopni podyplomowych w zakresie ochrony zwierząt w ofercie ARU. Możesz także dowiedzieć się, jak zrozumienie zachowania zwierząt może pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z ochroną przyrody dzięki naszemu MSc Animal Behaviour Applications for Conservation.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Applied Conservation Genetics with Wildlife Forensics MSc, PgDip, PgCert, PGProfDev (Online Learning)
    • Online
  • Międzynarodowy dobrostan zwierząt, etyka i prawo MSc, PgDip, PgCert, PgProfDev (Online Learning)
    • Online
  • Magister ochrony i dobrostanu zwierząt
    • Brno, Czechy