Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc w Podstawach Psychologii Klinicznej
Anglia Ruskin University

MSc w Podstawach Psychologii Klinicznej

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 15 800 funtów rocznie

Wstęp

Współpracuj z wiodącymi na świecie naukowcami w zrozumieniu problemów zdrowia psychicznego i wprowadzaniu zmian w życiu ludzi. Zdobądź zarówno teoretyczne, jak i praktyczne zrozumienie poprzez wykłady gościnne, obiekty o standardzie przemysłowym i nasz projekt Lived Experience.

Nasz kurs magisterski jest nastawiony na przybliżenie Cię do Twoich celów zawodowych. Jego znaczenie jest ugruntowane w nauce od aktywnych badawczo pracowników, z gościnnymi wykładami od praktykujących wykładowców psychologii klinicznej.

Jeśli szukasz kariery jako wykwalifikowany psycholog lub w pokrewnych obszarach zdrowia psychicznego, nasz kurs MSc Foundations in Clinical Psychology daje ci przygotowanie do dalszego szkolenia w zakresie psychologii klinicznej.

Jako student studiów podyplomowych w ARU w Cambridge, nauczysz się oceniać i rozumieć złożone problemy, których doświadcza wiele osób żyjących z problemami zdrowia psychicznego, badając sposoby pomocy w zarządzaniu nimi i znalezieniu odpowiedniego leczenia.

Ukończysz zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne narzędzia do pracy w ramach usług zdrowia psychicznego i psychologii klinicznej, a także będziesz wyposażony w umiejętności stosowania metod naukowych i badawczych.

Należy pamiętać, że ten kurs nie obejmuje pracy klinicznej z dziećmi, pacjentami lub użytkownikami usług zdrowia psychicznego. Ten kurs nie stanowi szkolenia zawodowego, choć może wspierać wejście do doktoratu z psychologii klinicznej (lub równoważnego). Zachęcamy do poszukiwania odpowiedniego płatnego lub dobrowolnego doświadczenia podczas ukończenia studiów; nasz kurs jest zaprojektowany tak, aby to ułatwić.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania