Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc w klinicznej psychologii dziecka
Anglia Ruskin University

MSc w klinicznej psychologii dziecka

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 8 800 funtów rocznie | studenci zagraniczni: 15 800 funtów rocznie

Wstęp

Pracuj w kierunku kariery klinicznej z dziećmi lub zrób kolejny krok w kierunku doktoratu, studiując na Master's in Clinical Child Psychology w ARU.

Nasz tytuł magistra w Clinical Child Psychology zapewni ci silne podstawy do badań i uzupełni twoje profesjonalne szkolenie kliniczne.

Jako student w Cambridge, zdobędziesz wszechstronną wiedzę teoretyczną w tej dziedzinie, a także praktyczną umiejętność projektowania i oceny programów badań klinicznych.

W ARU nasze specjalistyczne moduły koncentrują się na diagnozie i leczeniu różnych warunków, psychopatologii rozwojowej (w tym przyczyn i skutków) oraz szerszych kwestiach dotyczących badań psychologicznych.

Będziesz również szkolić się w ilościowych i jakościowych metodach badawczych, w tym obserwacji niemowląt, ocenie i wywiadzie diagnostycznym, neuroobrazowaniu (elektroencefalografia i magnetoencefalografia), a także ocenie neuropsychologicznej. Prowadzi to do twojego projektu dysertacji, który będzie obejmował znaczące niezależne badania ze wskazówkami i wsparciem naszego personelu eksperckiego.

Nasz MSc Clinical Child Psychology jest dostępny do studiowania w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Należy pamiętać, że ten kurs nie obejmuje pracy klinicznej z dziećmi, pacjentami lub użytkownikami usług zdrowia psychicznego. Nie stanowi on szkolenia zawodowego, choć może wspierać wejście do doktoratu z psychologii klinicznej (lub równoważnego). Zachęcamy do poszukiwania odpowiedniego płatnego lub dobrowolnego doświadczenia podczas ukończenia studiów; nasz kurs jest zaprojektowany tak, aby to ułatwić.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania