Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc w biznesie międzynarodowym
Anglia Ruskin University

MSc w biznesie międzynarodowym

Chelmsford, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 15 000 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Uwolnij swój potencjał dzięki naszemu magistrowi w International Business. Dostosuj swoją podyplomową podróż z opcjonalnym stażem w branży i kształtuj swoją przyszłą karierę.

Inspirują Cię możliwości, jakie przyniesie Ci międzynarodowy biznes. Nasz MSc International Business został zaprojektowany z myślą o twoich ambicjach.

Istnieje również możliwość studiowania za granicą w Szwajcarii lub Holandii przez semestr, zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowych operacjach biznesowych i ukończenia studiów z podwójnym tytułem magistra.

Wyprzedź konkurencję i wytycz swoją własną ścieżkę kariery w ARU.

Podczas studiów MSc International Business w ARU, jesteś w dla prawdziwie międzynarodowego doświadczenia, uczenia się w wielokulturowym środowisku, które uzupełnia program nauczania. Doświadczysz mieszanki kultur, praktyk i doświadczeń - wszystko w ramach Twojego kursu.

W trakcie studiów zdobędziesz globalną perspektywę zarządzania ludźmi i operacjami biznesowymi.

Jako student studiów podyplomowych będziesz mógł wnieść prawdziwy wkład w badania przemysłowe poprzez swoją pracę dyplomową lub Major Project. Dzięki nadzorowi skupisz się na tych aspektach kursu, które najbardziej Cię interesują i dogłębnie je zbadasz.

Studiowanie dla magistra w International Business to świetny sposób na rozwój kariery, zwiększenie potencjału zarobkowego i studiowanie przedmiotu, który kochasz.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master in International Business
    • Brussels, Belgia
  • Mgr International Business Economics
    • Brighton, Wielka Brytania
  • MSc International Business Economics
    • Lincoln, Wielka Brytania