Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc in Computer Games Development (Computing)
Anglia Ruskin University

MSc in Computer Games Development (Computing)

Cambridge, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 17 500 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Przenieś swoje umiejętności tworzenia gier komputerowych na wyższy poziom. Zdobądź doświadczenie w pracy wielodyscyplinarnej w naszych specjalistycznych studiach i stwórz zaawansowane portfolio.

Wykwalifikowani projektanci gier są bardzo poszukiwani w brytyjskim przemyśle gier wideo o wartości 3,78 mld funtów.

Jeśli masz pierwszy stopień w informatyce lub podobny stopień techniczny, nasz MSc Computer Games Development (Computing) da ci umiejętności i pewność siebie, aby stworzyć gry na zaawansowanym poziomie.

Studiuj, planuj, produkuj i testuj gry w naszym studiu i hubie Computer Game Development, a także zdobądź umiejętności projektowania technicznego, aby z powodzeniem publikować na różnych platformach.

Jako student kierunku Rozwój gier komputerowych (Computing) w ARU, będziesz studiować w Cambridge, domu takich deweloperów jak Jagex, Frontier Developments i Ninja Theory. Ucz się od zaproszonych prelegentów i pracuj nad briefami na żywo od takich firm jak Sony i Sumo Digital.

Damy ci możliwość tworzenia gier zarówno na własną rękę, jak i pracy w wielozadaniowych zespołach obok studentów na naszym MA Computer Games Development (Art).

Oprócz pogłębiania umiejętności programistycznych, skupisz się na programowaniu gier i dostosujesz swój projekt badawczy, dzięki czemu będziesz mógł skupić się na rozwijaniu umiejętności w dziedzinie, którą się pasjonujesz.

Zwiększ swoje perspektywy zawodowe, biorąc udział w wydarzeniach takich jak nasz festiwal gier Brains Eden. Wszystko co zaprojektujesz zbudujesz w portfolio, które pomoże Ci zabezpieczyć wymarzoną pracę po ukończeniu studiów.

We wschodniej Anglii działa 135 aktywnych firm zajmujących się grami, a Cambridge stanowi prawie 20% brytyjskiego przemysłu gier komputerowych, więc ARU jest doskonałym miejscem do studiowania na studia podyplomowe i budowania połączeń z głównymi twórcami gier.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Muzea, galerie i kultura współczesna MA
    • London, Wielka Brytania
  • Magister historii sztuki i architektury islamskiego Bliskiego Wschodu i intensywnego języka arabskiego
    • London, Wielka Brytania
  • Magister historii sztuki i archeologii Azji Wschodniej i intensywnego języka
    • London, Wielka Brytania