Keystone logo
Anglia Ruskin University MSc in Animal Behaviour: Aplikacje dla ochrony
Anglia Ruskin University

MSc in Animal Behaviour: Aplikacje dla ochrony

Cambridge, Wielka Brytania

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: £8800 rocznie | studenci międzynarodowi: £15,800 rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto badać zachowania zwierząt?

Zrozum, jak badania zachowań zwierząt mogą być stosowane do rozwiązywania współczesnych problemów związanych z ochroną przyrody i rozwijaj praktyczne umiejętności potrzebne do kariery w ochronie zwierząt, z naszym magistrem w Cambridge.

Co będę studiować?

Z tego najnowocześniejszego stopnia magistra, będziesz studiować zachowanie zwierząt i zastanowić się, jak technologie badawcze w tej dziedzinie mogą być stosowane do rozwiązywania współczesnych problemów ochrony.

Ten MSc Animal Behaviour Applications for Conservation odzwierciedla rosnącą świadomość, że wiedza i praktyczne umiejętności z badań nad zachowaniem zwierząt mogą pomóc nam opracować skuteczne rozwiązania dla utraty różnorodności biologicznej.

Opracowany w porozumieniu z międzynarodowymi organizacjami ochrony przyrody, nasz kurs podyplomowy pomoże ci rozwinąć praktyczne i analityczne umiejętności i wiedzę potrzebną do kariery w ochronie zwierząt. Wyszkoli Cię również w technologiach i metodach naukowych stosowanych w badaniach zachowań zwierząt i nowoczesnej ochronie przyrody.

Będą one obejmować zaawansowane techniki laboratoryjne, śledzenie satelitarne, oprogramowanie Geographical Information Systems (GIS), analizę DNA i techniki terenowe.

Będziesz studiować w Cambridge, gdzie skorzystasz z naszych powiązań z wieloma organizacjami ochrony przyrody, w tym Cambridge Conservation Forum. Będziesz mógł nawiązać kontakty i posłuchać ekspertów-praktyków.

Podczas całego kursu będziesz również wspierany przez wykładowców, którzy są światowej klasy badaczami w takich dziedzinach jak ekologia globalnych zmian, zachowanie i dobrostan zwierząt oraz genetyka i ewolucja ochrony. Oferujemy również mieszkalną wycieczkę terenową, zwykle za granicą, która pozwoli ci zbadać kwestie kluczowe dla ochrony dzikiej przyrody in situ.

Możesz wybrać, aby studiować nasz MSc Animal Behaviour Applications for Conservation w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin.

Jest to jeden z dwóch stopni podyplomowych w zakresie ochrony zwierząt w ofercie ARU. Możesz również zdobyć praktyczne umiejętności w zrównoważonym zarządzaniu dziką przyrodą i siedliskami z naszym MSc w Applied Wildlife Conservation.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Applied Conservation Genetics with Wildlife Forensics MSc, PgDip, PgCert, PGProfDev (Online Learning)
    • Online
  • Equine Science MSc, PgDip, PgCert, PgProfDev (Online Learning)
    • Online
  • Magister nauk o zwierzętach
    • Dublin, IIrlandia