Keystone logo
Anglia Ruskin University MPH w zakresie globalnego zdrowia publicznego
Anglia Ruskin University

MPH w zakresie globalnego zdrowia publicznego

Cambridge, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 15 000 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dlaczego warto studiować Globalne Zdrowie Publiczne?

Zdobądź wiedzę i umiejętności potrzebne do kariery w dziedzinie zdrowia publicznego na całym świecie. Od badań epidemiologicznych do uzależnień i chorób, tworzenia polityki do migracji i zdrowia psychicznego, ten kurs obejmuje kluczowe pojęcia.

Na całym świecie, rosnące zapotrzebowanie na opiekę zdrowotną wraz z ograniczeniem finansowania systemów opieki zdrowotnej oznacza zwiększone zapotrzebowanie na wyszkoloną, skuteczną siłę roboczą specjalistów w dziedzinie zdrowia publicznego.

W skali globalnej dziedzina zdrowia publicznego stale się rozszerza, zwłaszcza w kontekście zwiększonej migracji, konfliktów, klęsk żywiołowych i epidemii chorób zakaźnych.

Covid-19 i Ebola, nierówności zdrowotne, debata na temat konfliktu, wahania szczepionek i rola państwa w zdrowiu: zdrowie publiczne jest stale w wiadomościach - a nasz MPH wyposaży cię w te wyzwania.

Przegląd

Możesz pracować w roli związanej ze zdrowiem publicznym lub w dziedzinie związanej z medycyną. W obu przypadkach znajdziesz tu wiele cennych treści, które pozwolą ci zdobyć specjalistyczne umiejętności, aby przygotować cię do wniesienia cennego wkładu w globalne zdrowie publiczne.

W ARU, nasz podyplomowy stopień Global Public Health przyjmuje nowoczesne podejście, poprzez bezpośrednie zajęcie się społecznymi, gospodarczymi, politycznymi i innymi czynnikami, które wpływają na zdrowie populacji.

Nauczane aspekty badają pole globalnie i mają zastosowanie do każdego kraju lub systemu opieki zdrowotnej. Dowiesz się, jak zastosować zaawansowaną teorię i techniki do praktycznych scenariuszy.

Kulminacją Twojego kursu będzie planowanie, badanie i pisanie projektu magisterskiego. Mogą one skupiać się na obszarze szczególnie interesującym dla Ciebie i być oparte na badaniach lub pracy.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister zarządzania chorobami przewlekłymi
    • Twickenham, Wielka Brytania
  • Magister nauk o zdrowiu publicznym i środowiskowym
    • Birmingham, Wielka Brytania
  • Global Public Health with Data Science MSc
    • London, Wielka Brytania