Keystone logo
Anglia Ruskin University MA w produkcji filmowej i telewizyjnej
Anglia Ruskin University

MA w produkcji filmowej i telewizyjnej

Cambridge, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* opłaty za cały czas studenci z Wielkiej Brytanii: 10000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 17 500 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Rozwijaj się jako producent/reżyser filmów faktograficznych i programów telewizyjnych. Zwiększ swoje umiejętności twórcze i wiedzę techniczną oraz zbuduj portfolio prac, które pomoże Ci wyróżnić się z tłumu.

Bez względu na to, jakie jest twoje doświadczenie filmowe, nasz MA w produkcji filmowej i telewizyjnej w ARU poszerzy twoją wiedzę i zrozumienie brytyjskiego faktycznego zawodu i przemysłu filmowego i telewizyjnego.

W tym kursie magisterskim stworzysz portfolio siedmiu filmów o różnej długości.

Skupiając się na dwóch kluczowych rolach reżysera i producenta - które w obecnych programach fabularnych są połączone w jedną - będziesz badał dynamikę tej ciągle zmieniającej się branży i co trzeba zrobić, aby odnieść sukces.

Tutaj, w ARU, nauczysz się być wizualnym opowiadaczem historii, współpracownikiem, motywatorem i osobą rozwiązującą problemy. Podczas gdy nasz nacisk kładziemy na programowanie faktów, istnieje zakres i elastyczność dla Ciebie, aby rozwijać się z eksperymentalną pracą, dramatem i teledyskami.

Korzystając z naszych standardowych urządzeń przemysłowych w zakresie obsługi kamery, dźwięku, oświetlenia i edycji, rozwiniesz profesjonalne umiejętności w produkcji opartej na ekranie. Zdobędziesz również umiejętności w zakresie harmonogramu, zarządzania produkcją, budżetowania i programów marketingowych.

Będziemy zachęcać Cię do współpracy z innymi studentami studiów podyplomowych, pomagając Ci stać się elastycznym profesjonalistą medialnym, który może produkować i dostarczać wysokiej jakości treści wideo dla wielu różnych klientów.

Podczas studiów będziemy Cię również zachęcać do udziału w konkursach oraz do korzystania z kin w Cambridge i corocznego Festiwalu Filmowego. Pomożemy Ci również pokazać swoją pracę profesjonalistom z branży na naszym pokazie dyplomowym na zakończenie kursu.

Wpływ naszych badań Music, Drama, Dance, Performing Arts, Film and Screen Studies został oceniony jako "world-leading" w Research Excellence Framework 2021 (REF2021).

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy