Keystone logo
Anglia Ruskin University MA w ilustracji książek dla dzieci
Anglia Ruskin University

MA w ilustracji książek dla dzieci

Cambridge, Wielka Brytania

18 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 12 100 / per year *

W kampusie

* opłaty za pełny etat studenci z Wielkiej Brytanii: £12,100 rocznie | studenci zagraniczni: £18,000 rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Eksperymentuj z metodami, badaj pomysły i poddawaj krytycznej refleksji swoją praktykę, aby rozwinąć swoje osobiste słownictwo wizualne. Twórz oryginalne projekty książek dla dzieci, wspierane przez zespół uznanych na całym świecie ilustratorów.

Pierwszy kurs tego rodzaju, MA Children's Book Illustration został założony w Cambridge School of Art w 2001 roku i jest prowadzony przez Course Leader Shelley Jackson. W ciągu ostatnich dwudziestu lat widzieliśmy setki absolwentów publikujących książki dla dzieci na całym świecie, wielu z nich z uznaniem krytyków. Studenci i absolwenci często dominują też w krajowych i międzynarodowych nagrodach.

Ten nauczany, oparty na studiach stopień podyplomowy jest oferowany w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Będziesz rozwijać swoją praktykę w sztuce ilustracji książek dla dzieci w wspierającym, otwartym i przyjaznym środowisku studyjnym z wiodącymi praktykami.

100% ogólnej satysfakcji: nasz kurs otrzymał najwyższy możliwy wynik za satysfakcję studentów w badaniu Postgraduate Taught Experience Survey 2022.

Na każdym module tego kursu magisterskiego zaproponujesz i rozwiniesz projekt prowadzony przez nasz wiodący zespół wykładowców - wszyscy są praktykami o szerokim zakresie specjalizacji. Nauczanie odbywa się głównie poprzez indywidualne i grupowe tutoriale, seminaria, warsztaty i krytykę studyjną, w której poznasz odpowiednie teorie, konteksty i praktyki. W miarę postępów kursu, jesteś coraz bardziej zachęcany i oczekiwany do rozwijania swojej pracy i badań niezależnie, tak abyś był przygotowany do wejścia w rolę niezależnego ilustratora po ukończeniu studiów.

Będziesz pracować w naszych dedykowanych studiach ilustracji z widokiem na Ruskin Gallery, z dostępem do w pełni wyposażonego studia druku, innych specjalistycznych urządzeń i otwartych sesji rysowania na żywo. Z kulturą studyjną w sercu MA, będziesz dzielić się i omawiać swoją pracę z innymi studentami, uczestniczyć w wykładach ogólnokursowych, które będą informować o twojej praktyce studyjnej i uczestniczyć w działaniach społecznościowych.

Od założenia w 2001 roku przez profesora Martina Salisbury'ego, przyjęliśmy studentów z całego świata, którzy korzystają z naszej międzynarodowej reputacji i wydarzeń związanych z praktyką zawodową. Po ukończeniu studiów oferujemy wsparcie, aby pomóc Ci zbudować połączenia w branży wydawniczej dla dzieci poprzez opcjonalne możliwości pokazania swojej pracy w Ruskin Gallery w Cambridge, w Londynie, online i na targach książki dziecięcej w Bolonii. Jako degustacja naszego kursu MA Children's Book Illustration, możesz być również zainteresowany naszą Letnią Szkołą Ilustracji Książki dla Dzieci.

Czas nauczania

Pełny etat: poniedziałek i czwartek lub wtorek i piątek, z dodatkowymi zajęciami w niektóre środy. Oczekuje się, że przez resztę tygodnia będziesz pracować samodzielnie nad zadaniami kursowymi, tak jak w przypadku pracy w pełnym wymiarze godzin.

W niepełnym wymiarze godzin: Tylko środy. Oczekuje się, że będziesz poświęcać co najmniej 1-2 dodatkowe dni w tygodniu na niezależne prace kursowe.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Bezpłatny krótki kurs: Jak wejść do branży komiksów, ilustracji i grafiki koncepcyjnej
    • Los Angeles, Stany Zjednoczone
    • Valencia, Hiszpania
  • Literatura MA dla dzieci: ilustracja dla dzieci
    • London, Wielka Brytania