Keystone logo
Anglia Ruskin University MA w edukacji z wczesnym dzieciństwem
Anglia Ruskin University

MA w edukacji z wczesnym dzieciństwem

Chelmsford, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

Nauka na odległość, W kampusie

* opłaty za pełny etat studenci z Wielkiej Brytanii: 10 000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 15 000 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Nasz MA Education with Early Childhood koncentruje się na wczesnej edukacji dziecięcej od urodzenia do ośmiu lat i ukończysz z cenną kwalifikacją podyplomową.

Rozszerz swoją wiedzę na temat uczenia się małych dzieci i rozwijaj swoją praktykę wczesnego roku i profesjonalizm. Zbadaj obszary osobistego zainteresowania we wczesnej edukacji i opiece nad dzieckiem, jednocześnie zwiększając swoje umiejętności badawcze. Mogą być również okazje do odwiedzenia różnych placówek wczesnoszkolnych.

Jeśli masz stopień w badaniach nad wczesnym dzieciństwem, edukacji przedszkolnej lub pokrewnym temacie, nasz MA oferuje doskonałą okazję do zbadania aspektów życia małych dzieci w bardziej szczegółowy sposób, badając obecną politykę i praktyki, aby zbudować swoją istniejącą wiedzę. Jeśli to ty, dlaczego nie skorzystać z okazji, aby zwiększyć swoje umiejętności i wiedzę? Będziesz w stanie połączyć nowo poznane teorie i badania z praktyką od samego początku, zwiększając swój wkład w miejsce pracy i zwiększając perspektywy kariery. Nauczany przez doświadczonych wykładowców, którzy z pasją wykorzystują spostrzeżenia z badań, aby poprawić życie małych dzieci i ich rodzin.

Ten kurs jest oferowany w pełnym wymiarze godzin zarówno w styczniu, jak i we wrześniu, wnioskodawcy dołączający z kredytami z PG Cert lub PGCE mogą zdecydować się na kurs w niepełnym wymiarze godzin we wrześniu.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Zdrowie psychiczne u dzieci i młodzieży: Psychological Approaches MSc (Online Learning)
    • Online
  • PGCE (Primary with Modern Languages)
    • London, Wielka Brytania
  • PGCE (Primary with Mathematics)
    • London, Wielka Brytania