Keystone logo
Anglia Ruskin University MA w edukacji z przywództwem i zarządzaniem
Anglia Ruskin University

MA w edukacji z przywództwem i zarządzaniem

Chelmsford, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 8800 / per year *

Nauka na odległość, W kampusie

* opłaty za pełny etat studenci z Wielkiej Brytanii: 8.800 funtów rocznie | studenci zagraniczni: 15.000 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Rozwijaj swoje zrozumienie przywództwa edukacyjnego w szerokim kontekście i badaj i krytykuj różne podejścia do napędzania edukacji do przodu.

Niezależnie od tego, w jakim otoczeniu edukacyjnym pracujesz lub aspirujesz do pracy w, nasza MA Edukacja z przywództwem i zarządzaniem oferuje możliwość zastosowania teorii przywództwa edukacyjnego i zarządzania do praktyki i zwiększenia swoich umiejętności przywódczych, badawczych i operacyjnych.

Przywództwo i zarządzanie w edukacji nigdy nie były ważniejsze. Zwiększ swoją wiedzę zawodową poprzez ciągły rozwój jako samokrytyczny uczeń i współpracujący uczestnik własnej nauki.

Będziesz badać zarówno krajowe, jak i międzynarodowe badania w przywództwie edukacyjnym i pokrewnych dziedzinach, nauczysz się zastanawiać nad powiązaniami między teorią, polityką i praktyką, a także przeprowadzisz swój własny projekt. Będziemy wspierać Cię w zwiększaniu krytycznego myślenia i tworzeniu wyrafinowanych argumentów akademickich.

Dzięki możliwości dostosowania swoich studiów i prowadzenia badań w celu skupienia się na swoich konkretnych zainteresowaniach, z pewnością znajdziesz możliwości powiązania nowych teorii, których się uczysz, z codzienną praktyką. Studiując u nas, nauczysz się kwestionować i uzasadniać swoje codzienne działania, zwiększając własną radość i satysfakcję z pracy, a także poprawiając doświadczenia uczniów lub studentów w swoim miejscu pracy. Będziesz miał korzyści z nauki wraz z innymi studentami studiów podyplomowych w całej gamie naszych kursów edukacyjnych, oferując wzbogacone doświadczenie i możliwość większego nawiązywania kontaktów.

Oprócz wyspecjalizowanych wykładowców, którzy mają bogate doświadczenie i wiedzę, skorzystasz z gościnnych wykładowców. Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie w zakresie przywództwa i zarządzania, chociaż doświadczenie w tych obszarach pozwoli na lepsze zastosowanie i ocenę nauczanych zasad. Część oceny tego kursu wymaga refleksji i analizy obecnego miejsca pracy w szerszym kontekście edukacyjnym, choć nie musi to być twoje własne.

Ten kurs jest oferowany w pełnym wymiarze godzin zarówno w styczniu, jak i we wrześniu, wnioskodawcy dołączający z kredytami z PG Cert lub PGCE mogą zdecydować się na kurs w niepełnym wymiarze godzin we wrześniu.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Magister zarządzania i przywództwa organizacji non-profit
  • Jerusalem, Izrael
 • Magister strategicznego zarządzania przedsiębiorstwem
  • Leeds, Wielka Brytania
  • Manchester, Wielka Brytania
  • + 2 jeszcze
 • Master of Arts w zarządzaniu i przywództwie
  • Geneva, Szwajcaria