Keystone logo
Anglia Ruskin University MA in Computer Games Development (Art)
Anglia Ruskin University

MA in Computer Games Development (Art)

Cambridge, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 10 000 / per year *

W kampusie

* Studenci brytyjscy: 10 000 funtów rocznie | studenci międzynarodowi: 17 500 funtów rocznie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Ukierunkuj swoją kreatywność i opracuj kolejną generację gier wideo. Dołącz do wieloosobowego zespołu i stań się częścią tętniącej życiem społeczności związanej z grami i technologią.

Jeśli masz stopień naukowy w temacie związanym ze sztuką i projektowaniem lub grami komputerowymi, nasz kurs oparty na sztuce pozwoli ci specjalizować się w sztuce gier na poziomie magisterskim.

Studiuj w Cambridge, domu dla deweloperów, w tym Jagex, Frontier Developments i Ninja Theory, i uzyskaj dostęp do najnowocześniejszych materiałów badawczych dzięki naszej współpracy z Global Science & Technology Forum.

Możesz zwiększyć swoje perspektywy zawodowe, biorąc udział w wydarzeniach z udziałem przedstawicieli branży, takich jak organizowany przez ARU festiwal gier Brains Eden, podczas którego studia gier wyławiają najnowsze talenty.

Studiuj Computer Games Development (Art) w ARU i dołączysz do kursu, który zdobył 100% za ogólną satysfakcję w Postgraduate Taught Experience Survey 2019.

Będziesz oparty w inspirującym środowisku naszego nowego Compass House Games Centre, gdzie będziesz miał szansę pracować obok studentów podyplomowych z naszego MSc Computer Games Development (Computing).

Zachęcamy do pracy w zespołach produkcyjnych, podejmujących kreatywne i techniczne wyzwania z programistami i specjalistami z branży.

Rozwiniesz swoje umiejętności projektowe pracując nad briefami na żywo od takich firm jak Sony i Sumo Digital i nauczysz się tworzyć i publikować udane gry na różnych platformach.

We wschodniej Anglii działa 135 aktywnych firm z branży gier, a Cambridge stanowi prawie 20% brytyjskiego przemysłu gier komputerowych, więc ARU jest doskonałym miejscem do studiowania i podejmowania praktyk zawodowych w celu budowania połączeń z głównymi twórcami gier.

Rekrutacja

Program

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

Udogodnienia

O szkole

pytania

Podobne kursy