Keystone logo
Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Andorra Aviation Academy

Wstęp

Andorra Aviation Academy znajduje się w Księstwie Andory. Zainspirowani przez grupę entuzjastów lotnictwa, w czerwcu 2015 r. podpisano umowę o stworzeniu tego wyjątkowego programu studiów lotniczych z rządem Andory i Uniwersytetem Andory.

EASA ATO 0033: Unikalne europejskie ATO bezpośrednio pod bezpośrednim nadzorem EASA.

Andorra Aviation Academy oferuje 2 programy szkolenia pilotów (18-miesięczny kurs Fast Track) oraz 3 letni kurs Bachelor of Aviation uznawany w Europie i 47 krajach (180 ECTS European Credits Transfer System zgodnie z procesem bolońskim).

 • Programy szkolenia pilotów
 • Zatwierdzone i nadzorowane przez EASA
 • 100 Syllabus KSA
 • Wszystkie zajęcia prowadzone w języku angielskim

Andorra Aviation Academy i jej partnerzy oferują szkolenia pilotażowe zatwierdzone w Europie przez EASA (EASA ATO.0033)

Akademia zapewnia profesjonalne środowisko uniwersyteckie i szkoleniowe, które promuje najlepsze w swojej klasie standardy linii lotniczych w zakresie bezpieczeństwa, jakości, standaryzacji i wydajności. Ponadto rozwija umiejętności menedżerskie w celu konsolidacji krytycznego myślenia, podejmowania decyzji w złożonych środowiskach, przywództwa i komunikacji.

Używamy tego samego modelu kompetencji (9 kompetencji), który jest stosowany we wszystkich głównych liniach lotniczych, aby umożliwić naszym studentom rozwijanie umiejętności technicznych i nietechnicznych wymaganych do uzyskania pierwszego stanowiska jako First Officer.

W oparciu o najnowsze badania uniwersyteckie w zakresie pilotażowego i złożonego szkolenia środowiskowego opracowaliśmy metodę nauczania zwaną „treningiem uważnym”, aby umożliwić studentom radzenie sobie ze złożonymi i nieoczekiwanymi sytuacjami oraz promować „mapowanie myśli” u studentów, aby sprostać oczekiwaniom branży.

Szkolenie pilotów jest z natury drogie. Aby obniżyć koszty szkoleń przy zachowaniu wysokich standardów, zawarliśmy umowy, z którymi jesteśmy partnerami „lotnictwa ogólnego” w Europie. Wszystkie te zalety przyczyniają się do skrócenia czasu realizacji, standaryzacji jakości szkoleń w oparciu o najnowsze wymagania europejskiej EASA.

Zapewniamy program all-inclusive (bez ukrytych kosztów), który jest dostosowany do specyficznych potrzeb każdego ucznia. Kierownik szkolenia kontaktuje się bezpośrednio z rodzicami po zakończeniu każdego etapu.

TKI (Instruktorzy Wiedzy Technicznej) to aktywni i aktualni piloci dla głównych linii lotniczych, z dyplomami uniwersyteckimi.

Księstwo Andory to małe niezależne państwo położone w Pirenejach, w Europie Południowej, między Francją a Hiszpanią. W środku Pirenejów kraj cieszy się ponad 300 słonecznymi dniami w roku ze względu na wpływ Morza Śródziemnego na klimat.

Lotnisko Andorran Airport (LESU) znajduje się 30 minut od centrum miasta ze wszystkimi udogodnieniami. Na północy lotnisko w Tuluzie to 2 godziny 30 minut. daleko samochodem lub pociągiem, a na południu, lotnisko w Barcelonie to 2 godziny 30 minut. z dala od drogi. Zasięg 4G jest obecny na obszarze 468 km2 kraju, a wiele miejsc oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi.

Otoczony wysokimi górami, zimą obfituje w śnieg i mamy największy ośrodek narciarski w Europie Południowej. Wreszcie przez cały rok dostępna jest nieograniczona oferta rozrywkowa, sportowa i rekreacyjna.

Andora, położona w samym sercu Pirenejów, oferuje fantastyczną różnorodność zajęć na świeżym powietrzu. Różne zajęcia pozalekcyjne dla studentów są również dostępne w Andorra Aviation Academy . Niezwykle ważne jest bowiem zaspokojenie potrzeby relaksu w tak wymagającym szkoleniu zawodowym.

Andorra Aviation Academy znajduje się na Uniwersytecie Andory w San Julia w Andorze, co zapewnia sprzyjające i stymulujące środowisko do nauki.

Karnet narciarski

Dzięki naszej współpracy z Vall Nord oferujemy naszym studentom nieograniczony karnet narciarski w specjalnej, niskiej cenie w tym rejonie Pirenejów, aby móc w pełni korzystać z naszych Andoran.

Podczas naszego szkolenia mamy wymagania linii lotniczych zorientowane na umożliwienie naszym uczniom uzyskania legalnych, bezpiecznych i operacyjnych zachowań.

Zawarliśmy umowę z europejską linią lotniczą, aby zatrudnić, zgodnie z ich potrzebami, naszych studentów po pomyślnym ukończeniu kursu pilotażowego i pilotażowego licencjata w zakresie lotnictwa oraz z firmą Business Aviation z siedzibą w Austrii OysterJets (www.oysterjets.com) .

Nasza partnerska linia lotnicza bierze udział w procesie selekcji kandydatów i monitoruje rozwój szkolenia, aby od samego początku szkolenia ocenić progresję przyszłego pilota.

SunExpress

Zawarliśmy umowę z SunExpress, linią lotniczą (z siedzibą we Frankfurcie), która jest wspólnym przedsięwzięciem Lufthansy i Turkish Airlines, dwóch najważniejszych światowych linii lotniczych do rekrutacji i selekcji naszych studentów, zgodnie z ich potrzebami po uzyskaniu licencji pilota lub licencjata Lotnictwa i Pilota. Flota obejmuje 66 B737NG i 6 A330 200, stale rozbudowywanych, www.sunexpress.com.

OysterJets

Nawiązaliśmy umowę z rozwijającą się firmą Business Aviation zlokalizowaną w Austrii OysterJets. GmbH

Rodzina OysterJets to grupa pełnych pasji ekspertów w dziedzinie lotnictwa i odnoszących sukcesy przedsiębiorców z różnych środowisk i branż.

Funkcje kampusu

Andora styl życia

Poczucie gościnności, góralska solidarność to cechy charakterystyczne mieszkańców.

Szacunek i miłość do natury, przemysły nie zanieczyszczające środowiska sprawiają, że kraj jest czystym i zdrowym miejscem.

Andora jest uznawana za jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie, nasze dwie kontrolowane granice i sprawna, ale dyskretna policja sprawiają, że terytorium jest dobrze znanym miejscem.

Publiczny system opieki zdrowotnej jest nowoczesny i bliski pacjentom ze szpitalem zlokalizowanym w centrum stolicy oraz zmedykalizowanym helikopterem zdolnym do szybkiego dotarcia do wysokospecjalistycznych ośrodków medycznych w Tuluzie czy Barcelonie.

Zakwaterowanie studenckie

Opcjonalnie Andorra Aviation Academy wynegocjowała zakwaterowanie w odległości spaceru od Uniwersytetu Andory i w pobliżu centrów lotów szkoleniowych w Europie po specjalnej cenie studenckiej.

Mamy „umowy” z Gym & Sports Club, w pobliżu Uczelni, do którego dostęp mają nasi studenci.

Superintendent

Kurator jest odpowiedzialny za pomoc studentom poza godzinami szkolenia w przypadku wszelkich obaw, które mogą mieć, aby mogli skupić się na nauce.

  Lokalizacje

  • Sant Julià de Lòria

   Plaça de la Germandat, 7, AD600, Sant Julià de Lòria

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania