Keystone logo
Andong National University

Andong National University

Andong National University

Wstęp

Jesteśmy wiodącą innowacyjną uczelnią.

Krajowe i międzynarodowe środowisko edukacyjne szybko się zmienia, a innowacje w szkolnictwie wyższym stają się nieustającym wyzwaniem. Będąc w czołówce światowej klasy innowacji, Andong National University rozkwitł, traktując wyzwania jako możliwości. Wychodząc naprzeciw czwartej rewolucji przemysłowej będziemy dążyć do rozwoju edukacji i badań dzięki naszej kulturze innowacji.

Naszym celem jest pielęgnowanie przyszłych liderów.

Ostatecznym celem edukacji uniwersyteckiej jest rozwijanie talentów potrzebnych w zmieniających się czasach. Talent przybierał różne formy w czasie burz historii i tak będzie w przyszłości. Jak już zostało zrobione, Andong National University będzie nadal rozwijać przyszłych liderów z uczciwością i pasją do nauki. Nasi uczniowie nauczą się mieć szeroką i głęboką wizję, rozumieć i przyjmować różne wartości oraz prowadzić twórczą konwergencję wiedzy eksperckiej. W ten sposób staniemy się główną uczelnią, która wzmacnia kompetencje studentów i przewodzi epoce globalizacji.

Będziemy pełnić nasze powołanie jako uniwersytet narodowy.

Naszym powołaniem jako uniwersytetu narodowego jest przyczynianie się do rozwoju społeczności lokalnych i narodowych oraz służenie im wiedzą ekspercką. Aby wypełnić naszą misję, będziemy promować innowacje organizacyjne w celu poprawy zarządzania uniwersytetami, ułatwiać kreatywną edukację poprzez budowanie podstawowego kapitału ludzkiego w kraju, a także zacieśniać współpracę badawczą i przemysłową na poziomie regionalnym i globalnym dzięki dostosowanym ramom współpracy. Mamy nadzieję, że staniemy się prestiżowym uniwersytetem narodowym, z którego naród, region i członkowie uniwersytetu będą dumni.

Lokalizacje

  • Andong

    Andong, Korea Południowa

    pytania