Keystone logo
Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Anda Sprachschule

Wstęp

Anda Sprachschule jest przyjazną szkołą językową, w której odbywa się wiele języków w bardzo bliskiej i przyjaznej atmosferze.

Nasza szkoła składa się z dwóch różnych lokalizacji w dwóch najbardziej centralnych dzielnicach Berlina: Friedrichshein i Prenzlauer Berg. Obydwa dzielnice ilustrują kulturę podziemną Berlina i są znane z szerokiej gamy pubów, kawiarni i parków, aby uciec od zgiełku miasta.

W Anda Sprachschule oferujemy kursy języka niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego i portugalskiego dla dorosłych, a także dla firm. Nasi nauczyciele są native speakerzy i wysoko wykwalifikowani i doświadczeni oraz mają prawdziwą pasję do nauczania języków. W Anda będziesz miał okazję nauczyć się języków w małych grupach po 6 uczniów. Od samego początku nasze dwa główne skupiają się na komunikacji i solidnej podstawie gramatycznej. Korzystamy z elastycznych metod nauczania i zapewniamy osobiste zainteresowanie, tak aby wszyscy uczniowie mogli osiągnąć swoje cele i jak najlepiej wykorzystać ich pobyt w naszej szkole. Wszystkie nasze kursy są powiązane ze wspólnym europejskim ramem opisu języków.

Chcemy, aby nasi uczniowie nie tylko potrafili komunikować się i komunikować się w języku docelowym, ale także mieli okazję doświadczyć wymiany kulturalnej, ponieważ zdecydowanie uważamy, że nauka nowego języka nie tylko nauka samego języka. Aby zachęcić tę integrację, organizujemy różne zajęcia kulturalne co tydzień, aby uczniowie mogli poznać nieco więcej o mieście i jego kulturze. Poza tym widzimy, że jest to świetna okazja, aby mogli się lepiej poznać. Oferujemy również zakwaterowanie dla studentów, zarówno w dzielonych mieszkaniach, jak iw rodzinach gości, a także co tydzień w recepcji, gdzie udzielamy wsparcia i informacji studentom, którzy szukają porady.

Oferujemy szeroki wybór kursów przez cały dzień w bardzo konkurencyjnych i przystępnych cenach. Istnieje również możliwość podjęcia bezpłatnej lekcji próbnej. Odwiedź nas i wypróbuj!

Lokalizacje

 • Berlin

  Rigaerstr. 104 Friedrichshein, 10247, Berlin

  • Berlin

   Raumerstraße 21 Prenzlauer Berg, 10437, Berlin

   Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania