Keystone logo
Anaheim University Online

Anaheim University Online

Anaheim University Online

Wstęp

Uniwersytet w Anaheim Jest pionierską instytucją szkolnictwa wyższego, założoną w 1996 roku z jej urzędami administracyjnymi Anaheim, Kalifornia. Uniwersytet w Anaheim posiada akredytację Komisja Akredytacyjna ds. Edukacji na odległość (DEAC). UNIWERSYTET, Dzięki najnowocześniejszej sieci online, zapewnia studentom na całym świecie możliwość współpracy z najbardziej renomowanymi ekspertami w swoich dziedzinach, umożliwiając im zarówno lepszą wiedzę, jak i zaawansowanie ich umiejętności zawodowych w Przyjazne dla użytkownika i interaktywne środowisko. Uniwersytet w Anaheim Oferuje programy internetowe w języku angielskim, edukację nauczycieli, administrację biznesową, biznes międzynarodowy, zrównoważone zarządzanie, przedsiębiorczość i filmowanie.

Uniwersytet w Anaheim Jest zaangażowany w swoje motto, "Studenci zawsze, zawsze". Nas i nasza pierwsza troska. Naszym celem jest zapewnienie studentom z całego świata możliwości uzyskania wykształcenia wysokiej jakości przy jednoczesnym rozwijaniu ich kariery. Niedrogie nauczanie pozwala studentom zapłacić oczywiście oczywiście po przejściu przez program, pozwalając wielu absolwent bez zadłużenia lub kredytów studenckich.

Misja

Uniwersytet w Anaheim został uznany za unikalną, innowacyjną i zrównoważoną instytucję kształcenia wyższego, aby zaspokoić potrzeby edukacyjne różnych i globalnych studentów poprzez programy akademickie o najwyższej jakości. Dedykowany do filozofii skupionej na studentach, Uniwersytet w Anaheim czyni kształcenie wyższe wykwalifikowanym studentom na całym świecie dzięki badaniom online i na terenie kampusu.

Cele uniwersytetu w Anaheim

Wykorzystując szanse dostępne dzięki najnowocześniejszym innowacjom technologicznym, Uniwersytet w Anaheim został zaprojektowany jako instytucja światowa z wielokulturową perspektywą, a jej programy mają zaspokajać potrzeby różnych studentów. Aby to osiągnąć, Anaheim University ma następujące cele:

 • Doskonałość nauczania akademickiego poprzez wytyczne i wiedzę specjalistyczną
 • Wykorzystanie nowych i niezawodnych technologii
 • Wdrażanie zasobów edukacyjnych opartych na technologii
 • Spełnienie potrzeb edukacyjnych uczniów oferując programom edukacyjnym w inny sposób niedostępny dla tych studentów ze względu na dostęp, koszt lub harmonogram pracy
 • Zapewnienie środowiska instruktażowego, w którym uczniowie mogą aktywnie uczestniczyć w swoich procesach uczenia się
 • Wsparcie środowiska akademickiego, w którym wykładowcy mogą dostarczać najwyższej jakości programy edukacyjne
 • Regularne oceny kursu i programu oraz ocena w celu zapewnienia jakości programu nauczania

Lokalizacje

 • USA Online

  1240 S. State College Blvd., 92806-5150, USA Online

  pytania