Keystone logo
AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

AMLOTUS Language & Professional School

Wstęp

KURSY AMLOTUSA

Ogólne ESL

Celem tego kursu jest rozwinięcie umiejętności rozumienia i wytwarzania podstawowych dźwięków, słownictwa i wzorów zdań w amerykańskim angielskim.

Akademicki ESL

Celem kursu Academic ESL jest rozwijanie umiejętności czytania i pisania na poziomie akademickim poprzez badanie szerokiej gamy materiałów do czytania i opracowywanie esejów.

Intensywny angielski biznesowy

Celem tego kursu jest rozwinięcie umiejętności studentów rozumienia i wykorzystywania terminologii biznesowej i w miejscu pracy do efektywnej komunikacji w środowisku biznesowym.

Przedmiot do wyboru

Kultura amerykańska, Aktualne wydarzenia

Celem zajęć do wyboru jest skupienie się na studentach funkcjonujących z powodzeniem w języku angielskim do konkretnych celów. Kursy do wyboru poszerzają twoje zainteresowania i oferują lekcje, które mają wielo- i międzykulturowy zakres i są liniowe w kolejności.

Kurs przygotowawczy iBT TOEFL

Celem tego kursu jest dalsze rozwijanie umiejętności i zaufania uczniów do egzaminów TOEFL iBT i strategii zdawania testów. Oferujemy BEZPŁATNY komputerowy test próbny TOEFL iBT.

Program certyfikacji TESOL

Celem programu TESOL Certificate jest zapewnienie osobom zainteresowanym nauczaniem podstawowych umiejętności i strategii ESL lub EFL, aby odnieść sukces w klasie. Program wyposaża studentów w podstawy akwizycji języka, metodologii ESL i przygotowuje ich do dalszych studiów lub rozwoju zawodowego.

Lokalizacje

  • New York

    500 8th Ave, 909, 10018, New York

Programy

    pytania