Keystone logo
American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

American University in Bulgaria

Wstęp

Pierwszym amerykańskim stylu, języka angielskiego, sztuk wyzwolonych instytucją edukacyjną w Europie Wschodniej, Uniwersytet Amerykański w Bułgarii (AUBG) jest unikalnym przedsięwzięciem spółdzielnia powstała przy wsparciu USA i rządy Bułgarii, Open Society Institute oraz University of Maine.

AUBG jest finansowane ze środków prywatnych, a nie-for-profit instytucją. Czesne i prywatne darowizny, jak również dotacje, finansowanie swojej działalności edukacyjnej. To otworzyło swoje podwoje we wrześniu 1991 roku, z klasą pierwszym roku 208 studentów i 16 pełnoetatowych członków wydziału.

Od tamtej pory, tętniące życiem miasto Błagojewgrad w południowo-zachodniej Bułgarii stał się oazą doskonałości akademickiej, kreatywności i różnorodności kulturowej. Obecnie około 1100 nowoczesny, zaangażowanych i utalentowanych studentów z ponad 40 krajów spotykają się, aby żyć i uczyć się w społeczności wspierającej i bezpiecznej i zanurzyć się w naszej renomowanej amerykańskiej sztuki wyzwolone.

członkowie wydziału światowej klasy pochodzą z najlepszych szkół w pięciu kontynentach stworzyć innowacyjny i świata rzeczywistego środowiska uczenia się, który jest unikalny w Europie. Po drugiej humanistyczne, biznesu i technologii, studenci AUBG mają swobodę wyboru własnych dziedzin nauki i ustawić swój własny program.

Rozwijają się one w ciekawy i współczujący, kreatywnych liderów rozwiązują problem i odpowiedzialnych obywateli globalnych. Nasi studenci mają reputację sukcesu w karierze zawodowej oraz w studiach podyplomowych, a wiele dzieje się na największych światowych szkół i pracodawców, a wszystkie są wyceniane członków naszej zwarta globalnej sieci absolwentów.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Blagoevgrad

    AMERICAN UNIVERSITY IN BULGARIA - SOFIA Elieff Center for Education and Culture 1 Universtitetski Park St., Studentski Grad,

Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania