Keystone logo
American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

American University (Universidad Americana (UAM))

Wstęp

Uniwersytet Amerykański to prywatna uczelnia wyższa, która powstaje jako odpowiedź na potrzeby pracujących dorosłych, czyli tych pracowników, którzy wkładają wysiłek w czas i pieniądze, poświęcając swój wolny czas i czas towarzyski, w zależności od ich studiów.

Dlatego uważamy się za instytucję, która rozumie swojego studenta i stara się zapewnić mu wszelkie możliwości odpowiedniego przyswojenia wiedzy, gwarantując im w każdym czasie kwalifikacje akademickie niezbędne do adekwatnego sprostania potrzebom środowiska, w którym od teraz wiele z nich jest rozpakowanych.

Ta praktyczność pozwala uczniowi UAM poczuć się jak osoba, która buduje własną wiedzę z pomocą facylitatora, profesjonalistę, który jest nauczycielem i który wie, jak uczyć się i rozumieć potrzeby dorosłych.

Należy zaznaczyć, że jakość nauczania nie jest kwestionowana, ponieważ nasza kadra pedagogiczna jest wiernym odzwierciedleniem rygorystycznej selekcji opartej na tym, co oferuje UAM, nie jesteśmy najbardziej rozwiniętą technologicznie uczelnią, ale taką, która udaje się stworzyć równowaga między technologią a możliwościami jednostki. Medium samo w sobie, podobnie jak technologia „per se”, nie jest w stanie rozwijać jednostki, ale raczej rozwój ten będzie dokonywany dzięki zdolności i zachętom, jakie nauczyciele osiągają w uczniu.

Lokalizacje

  • Panama City

    Panama City, Panama

    pytania