Keystone logo
© Penn State Great Valley
American International Theism University

American International Theism University

American International Theism University

Wstęp

AITU oferuje tylko programy edukacyjne, które przygotowują uczniów do powołania zakonnego jako duchowni, profesjonaliści lub osoby świeckie w służbie, doradztwie, teizmie, edukacji, administracji, muzyce, sztukach pięknych, komunikacji medialnej lub pracy społecznej.

Nasi wykładowcy są wybierani na podstawie ich silnych podstaw akademickich, bazy edukacyjnej i zdrowego rozsądku. Wykazują imponującą równowagę między badaniami edukacyjnymi a doświadczeniami w świecie rzeczywistym, które pomagają naszym studentom rozwijać się i uczyć na każdym kursie.

Nasi studenci mogą wykorzystać zdobyte doświadczenia w pracy po ukończeniu studiów. A jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba dodatkowej pomocy w przyszłości, nasz wysoce wyspecjalizowany wydział jest zawsze dostępny dla absolwentów.

AITU korzysta z najnowocześniejszego systemu zarządzania nauczaniem, w którym uczniowie mogą logować się do swoich klas w wolnym czasie, uczestniczyć w dyskusjach w klasie i wprowadzaniu do mediów mieszanych oraz uzyskać dostęp do biblioteki online AITU. Studenci mogą zdobywać stopnie naukowe za rozsądną cenę bez zadłużania się.

Festive holiday office party in #WindowsUglySweater Softwear by @Windows

Lokalizacje

  • Englewood

    1460 S McCall Road Suite 5 Englewood, Florida 34223, 34223, Englewood

pytania