Keystone logo
American English Institute

American English Institute

American English Institute

Wstęp

American English Institute Jest to intensywny środek angielski i przygotowanie testu, który pomaga studentom zagranicznym poprawić swój angielski i otrzymać wyniki testów, których potrzebują, aby wprowadzić nas lub kolegium uniwersytetu. Pomagamy również specjalistów, aby poprawić swoją znajomość języka angielskiego i nabywania nowych umiejętności, aby awansować w ich karierze. Nasze programy pomóc uczniom poprawić swój angielski tak szybko mogą osiągnąć swoje cele i marzenia.

Dlaczego studenci wybierają American English Institute

Studenci wybierają American English Institute ponieważ oferujemy małe, dynamiczne zajęcia z przyjaznych dla instruktorów i pracowników. Certyfikowani instruktorzy ESL ułatwiające naukę, a studenci zdobywają zaufanie do wszystkich angielskich umiejętności szybko.

Nasza lokalizacja

AEI znajduje się w pięknej południowej Kalifornii w mieście Riverside, położony zaledwie 90 km od Los Angeles. Studia w Riverside oznacza studenci mają łatwy dostęp do plaż południowej Kalifornii i najlepszych miejsc turystycznych, takich jak Disneyland, Universal Studios i LA Lakers i Clippers gry w koszykówkę. Riverside oferuje studentom bezpieczne środowisko nauki z dużą ilością sklepów, restauracji i na świeżym powietrzu na zwiedzanie po klasie.

Wartości American English Instytutu

Tworzenie najwyższej jakości nauczania Zapewniając doskonałą dyspozycję dla studentów Oferując wyjątkowe usługi wsparcia oraz możliwości uczenia usług i zajęć pozalekcyjnych, a także umieszczania u rodziny Tworzenie środowiska uczenia się, który jest rygorystyczny i angażowanie się w sposób bezpieczny i przyjemny atmosfery Szanując wszystkich, szczery, i śmiejąc się często Oferując jeden-jeden-jeden preparat testowy w TOEFL, IELTS, GRE, GMAT specjalnie dla studentów zagranicznych

Lokalizacje

 • Riverside

  5225 Canyon Crest Drive Building 400, Suite 451 (2nd Floor) Riverside, CA 92507, , Riverside

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania