Keystone logo
American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

American Consortium of Universities (INTERLINK)

Wstęp

Amerykańskie konsorcjum uniwersytetów (ACU) to grupa akredytowanych instytucji szkolnictwa wyższego posiadająca doskonałe programy i funkcje. Jego członkowie służą potrzebom edukacyjnym tysięcy międzynarodowych studentów z całego świata. Zakres oferty ACU jest zróżnicowany i dalekosiężny, począwszy od stowarzyszonych tytułów naukowych po programy doktoranckie z wielu dziedzin, w tym zaawansowanej nauki, inżynierii i technologii, oraz programy tak różnorodne, jak rachunkowość, inżynieria, prawo, administracja biznesu, tekstylia, żywienie i Medycyna sportowa. ACU to nie tylko silne programy akademickie. Międzynarodowi studenci rozkwitają w instytucjach zaangażowanych w edukację międzynarodową, o czym świadczą zasoby - ludzie, placówki, usługi pomocnicze itp. - poświęcają się temu. Zobowiązanie to wynika z misji, nie tylko po to, aby pomóc uczniom międzynarodowym osiągnąć sukces edukacyjny, ale także w pozyskiwaniu ich wkładu, aby wzbogacić środowisko akademickie i edukacyjne dla amerykańskich studentów. Pochodzi również z programów uniwersyteckich ACU, aby wysłać amerykańskich studentów do innych krajów na studia; ich kulturalne uczenie się prowadzi ich do lepszych globalnych obywateli i kolegów studentów z międzynarodowymi studentami, kiedy wracają. Amerykańskie konsorcjum uniwersytetów (ACU) ułatwia międzynarodowe przyjęcie studentów na studia wyższe i licencjackie w instytucjach członkowskich, które oferują szeroką gamę doskonałych programów i usług akademickich. Pomoc dla studentów w opanowaniu języka angielskiego i dostosowaniu się do nowego środowiska akademickiego i kulturowego zapewniają ośrodki INTERLINK na każdym kampusie.

UNCGMAIN1
UNCGMAIN02

LOKALIZACJE ACU

ACU Locations Map

CZŁONKOWIE

Valparaiso University Valparaiso University (Valpo) jest prywatnym uniwersytetem z 4500 amerykańskich i międzynarodowych studentów z USA i 40 krajów na całym świecie. Konsekwentnie zaliczany do czołowych uniwersytetów Midwest, Valpo jest notowany wśród uniwersytetów w USA oferujących najlepszą cenę. Valpo ma długą i dumną tradycję przyjmowania międzynarodowych studentów wszystkich tradycji i środowisk kulturowych. Uczelnia oferuje wiele programów angażujących studentów i wykładowców w dialog międzykulturowy, wymianę kulturalną, studia za granicą i możliwości uczenia się przez Internet. Valpo znajduje się tylko godzinę drogi od Chicago, w bezpiecznym, przyjaznym mieście 31 000.

Uniwersytet Karoliny Północnej w Greensboro Uniwersytet Karoliny Północnej w Greensboro (UNCG) to ambitna, wspierająca i zaangażowana społeczność, która wyróżnia się spośród innych uniwersytetów ze względu na naszą wspólną wartość "Zrób coś większego". Definiujemy doskonałość nie tylko przez ludzi, których przyciągamy i wysoki poziom osiągnięć, do których dążą, ale także poprzez znaczący wkład, jaki wnoszą. Dzięki przekonaniu do wzmocnienia wszystkich, stworzyliśmy wyjątkowe środowisko współpracy i otwartości, które napędza ciekawość i pasję. Nasza różnorodna społeczność jest połączona poprzez zrozumienie, że to, co ważne poza lekcjami wyniesionymi z lekcji, dotyczy tego, w jaki sposób są one przenoszone, aby zmienić nasze życie zawodowe i społeczności. Łącząc międzykulturowe i międzynarodowe doświadczenia i perspektywy z doświadczeniem uczenia się każdego ucznia, UNCG jest globalną uczelnią, w której ludzie o dowolnej tożsamości rasowej lub etnicznej, wieku lub pochodzenia mogą uzyskać wiedzę na temat własnej i różnych kultur. Jest to społeczność aktywnie zaangażowanych studentów, wykładowców, pracowników i absolwentów, którzy opierają się na otwartym dialogu, wspólnej odpowiedzialności i szacunku dla wyraźnego wkładu każdego członka.

St. Ambrose University St. Ambrose University (SAU) jest akredytowanym, wszechstronnym uniwersytetem, znanym z zaangażowania na rzecz doskonałości akademickiej, sztuk wyzwolonych, sprawiedliwości społecznej i usług. Należąca do czołowych uniwersytetów regionalnych, SAU oferuje ponad 70 kierunków studiów prowadzących do studiów licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Najczęstsze obszary studiów licencjackich dla studentów zagranicznych to inżynieria, informatyka, biznes i zarządzanie. Na poziomie studiów magisterskich, programy o wysokim międzynarodowym przyjęciu to Master of Accounting, Master of Business Administration i Master of Science in Information Technology Management.

Indiana State University Indiana State University (ISU), publiczny uniwersytet doktorancki oferujący studia licencjackie i magisterskie na ponad 100 kierunkach, zapewnia wybitne możliwości edukacyjne dla studentów, poprawia jakość życia poprzez upowszechnianie wiedzy poprzez instruktaż i badania, a także sprzyja kreatywności i nauce programowanie.

Montana State University Montana State University znajduje się w jednym z najbardziej spektakularnych miejsc w college'u w USA. Oferuje wszystkie zalety większej uczelni z przyjazną społecznością mniejszego kampusu. Założona jako kompleksowa, publiczna instytucja udzielająca ziemi w 1893 roku, MSU jest jednym z 50 najbardziej zaawansowanych technologicznie uniwersytetów na świecie. Spośród 16 440 studentów 722 jest międzynarodowych z 75 różnych krajów. Mniejszy student MSU do wydziału 19: 1 sprawia, że ​​profesorowie są dostępni i oferuje praktyczne możliwości nauki. Studenci MSU mogą odkrywać ich zainteresowania, zdobywać nowe perspektywy i zdobywać profesjonalną przewagę potrzebną do budowania dynamicznej przyszłości.

Studenci Uniwersytetu Seattle Pacific wybierają Uniwersytet Seattle Pacific (SPU) ze względu na rygorystycznych pracowników akademickich, wspierającą społeczność, gwiezdne położenie Seattle i wizję zaangażowania się w kulturę i zmiany świata. SPU jest chrześcijańskim uniwersytetem z ponad 4000 absolwentami i studentami studiów licencjackich z 39 krajów i 45 stanów. Absolwenci SPU są znani z kompetencji i charakteru, co przynosi pozytywne zmiany w społecznościach na całym świecie.

INTERLINK Centra językowe Sukces w dzisiejszym świecie wymaga zwiększonej kompetencji międzykulturowej i skutecznych umiejętności komunikacyjnych. Znajomość drugiego języka, zwłaszcza angielskiego, ma kluczowe znaczenie dla studentów i biznesmenów. W tym celu INTERLINK zapewnia unikalny program nauczania inspirowany nauką teorii, badań i praktycznych zastosowań. Doświadczenie INTERLINK pozwala uczestnikom aktywnie uczestniczyć w różnych środowiskach językowych, akademickich i międzykulturowych. Indywidualne potrzeby i postępy są dokładnie monitorowane, a podczas tego procesu uczniowie otrzymują zachęty, wsparcie i pomoc. Położony na kampusach najwyżej notowanych amerykańskich uniwersytetów, INTERLINK oferuje swoim studentom pełny dostęp do wszystkich obiektów i wielu usług akademickich, w tym pomoc przy warunkowym przyjęciu do tych instytucji. Dodatkowo, studenci mogą spotkać amerykańskich studentów i profesorów, audyt lub wziąć udział w zajęciach na zaliczenie, i doświadczenie życia uniwersyteckiego kampusu. Przez cały czas pobytu studentów dedykowane wydziały i pracownicy pomagają im w osobistych, kulturalnych i naukowych wyzwaniach.

UNCGMAIN03

Przyjęcie warunkowe

Uczniowie posiadający kwalifikacje akademickie, którzy nie posiadają wymaganej biegłości w języku angielskim, mogą zostać dopuszczeni warunkowo do instytucji członkowskiej ACU, jeśli przystąpią do INTERLINK przed rozpoczęciem studiów. Po pomyślnym ukończeniu programu i spełnieniu warunków określonych w początkowym warunkowym piśmie wstępnym instytucji członkowskiej ACU, mogą oni zostać przyjęci jako zwykli studenci. Niektóre uniwersytety członkowskie ACU wymagają, aby uczniowie składali wypełnione formularze wniosków, oficjalne stenogramy ze szkół wcześniej uczęszczanych, dokumentację dotyczącą finansów i być może listy polecające. Inne uniwersytety muszą tylko przejrzeć oficjalne stenogramy, aby zdecydować o warunkowej dopuszczalności ucznia. We wszystkich przypadkach jednym z warunków będzie osiągnięcie określonego wyniku egzaminu TOEFL lub IELTS lub pomyślne ukończenie programu INTERLINK. Pomoc w aplikowaniu na uniwersytety jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich studentów INTERLINK.

Lokalizacje

 • Louisville

  INTERLINK Language Centers 890 W. Cherry St. Suite 200 Phone: +1 (303) 278-8337 Email: [email protected], 80027, Louisville

  • Seattle

   Seattle, Stany Zjednoczone

   • Bozeman

    Bozeman, Stany Zjednoczone

    pytania