Keystone logo
AMA Education System

AMA Education System

AMA Education System

Wstęp

Tło AMA Systemu Edukacji (AMAES) to największa sieć edukacyjna w Azji i członkiem grupy AMA spółek. Jest to firma, która zarządza i eksploatuje następujące szkoły w Filipiny:

AMA University AMA college ABE International Business College (ABE) ACLC College AMA Computer Learning Center (ACLC) Augustyn School of Nursing (SASN) Delta Air International Aviation Academy (DAIAA) Southern College Luzon Sta. Veronica College AMA Podstawowa Edukacji (dawniej Augustyn International School) AMA School of Medicine (AMASOM)

AMA College i AMA UNIVERSITY W 1980 roku ambasador Amable R. Aguiluz V, znany również jako Ojciec Edukacji Komputerowej na Filipinach, widząc zapotrzebowanie na w pełni wykwalifikowanych specjalistów komputerowych; Jednak w tym czasie żadna instytucja na Filipinach oferowane profesjonalną edukację komputerową. Poznanie wpływu technologii w przemyśle i jak to będzie siłą napędową postępu, ambasador Aguiluz odpowiedział na żądanie i postanowił umieścić na szkoły, które oferują edukację komputerową; Stąd AMA Instytut Komputerowych została założona i ostatecznie doprowadziło do ustanowienia AMA Computer College, który był pierwszym zaoferować kursy Informatyki i Inżynierii Komputerowej.

Oprócz bycia pierwszym oferują kursy go w Filipinach, AMA College był również pierwszym, który:

Oferta e-learning Zapewnić 1 jest stosunek 1 uczeń-komputer Mechatronika Oferta Otrzymuj ISO 9001 wśród wszystkich szkół w Filipiny Zostań Partnerem Microsoft Premiere Edukacja Stać się wyłącznym partnerem szkolenia Avaya Rozgałęzia się do kluczowych miast i gmin na Filipinach Opracowanie uniwersyteckie miasto na Filipinach porównywalną z Harvard, MIT i innych podobnych instytucji

W miarę upływu czasu, AMA College dalszej poprawie, a nawet rozszerzył jej zakres, oferując kursy związane z biznesu i finansów, sztuki i nauki i techniki, które doprowadziły do ​​jego wyniesienia do AMA University, po nadaniu statusu uniwersyteckiego przez filipińskiego rządu Komisji w sprawie Higher Education (Ched) w dniu 20 sierpnia 2002 r.

Dziś, oprócz swojego głównego kampusu (AMA University) z siedzibą w Project 8, Quezon City, istnieje 41 AMA Uczelnie zlokalizowane w różnych częściach kraju, który oferuje stopień licencjata, Tech VOC, krótkie kursy i programy podyplomowe stopni.

AMA SYSTEM EDUKACJI Kilka lat po AMA College został założony ambasador Aguiluz postanowił zacząć nowe starania o utworzenie nowych szkół, które specjalizują się w określonych dziedzinach, takich jak biznes, technicznych umiejętności IT, opieki zdrowotnej i gościnności. Został on w końcu zrozumiał, kiedy powstała AMA Computer Learning Center, ACLC College Abe International Business College i St. Augustine szkoły pielęgniarskiej. W celu efektywnego zarządzania AMA College i jego szkoły siostra AMA systemów edukacyjnych Holdings, Inc powstała, który jest obecnie firmą, która zarządza działalnością wykształcenia AMA Group of Companies.

Nowi członkowie AMA system edukacji Dostosowane do jego reputacji jako największa sieć edukacyjna w Azji, AMAES niedawno nabył następujące szkoły w celu wzmocnienia reputacji organizacji i spełniają swój cel zapewnienie wysokiej jakości edukacji dla wszystkich:

Delta Air International Aviation Academy Southern College Luzon Sta. Veronica College Norweska Akademia Morska

operacjach międzynarodowych

AMAES nadal rozwijać swój zasięg i zwiększyć swój globalny zasięg poprzez utworzenie szkół nie tylko na Filipinach, ale również w innych krajach. Oto szkoły pod AMAES które są już działających w innych krajach do tej pory:

AMA Bahrain International University AMA Międzynarodowy Instytut Kształcenia Bahrajn AMA Międzynarodowy Instytut Kształcenia Oman ACLC Macau ACLC Hong Kong Al Fawz International School

Lokalizacje

  • Manila

    Corporate Office AMA Building 2 59 Panay Avenue Quezon City, , Manila

pytania