Keystone logo
Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Алтайский государственный педагогический университет

Wstęp

Krótka informacja o organizacji edukacyjnej :

Uniwersytet Pedagogiczny zapewnia system edukacji miasta oraz zaplecze specjalistów o różnych profilach, poprzez szkolenie nauczycieli, pedagogów, psychologów, logopedów, nauczycieli edukacji dodatkowej . Ponadto AltGPU gromadzi potencjalny rozwój regionu, tworząc krawędź nauczycieli w szkołach mających na celu promowanie kulturalnej i edukacyjnej fundament społeczeństwa, szkolić i kształcić przyszłych inżynierów, lekarzy, pracowników kultury.

Obecnie w AltSPU studiuje ponad sześć tysięcy studentów . Profesjonalne szkolenie w uczelni są prowadzone według programów edukacyjnych stopni programu licencjackiego. AltGPU regularnie otwiera nowe specjalności , odpowiadające wymaganiom czasów i społeczeństwa: „Organizacja pracy z młodzieżą”, „ Kultura fizyczna ” (trener), „ Język i literatura rosyjska w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi” i inne. Uniwersytet Pedagogiczny to jedna z niewielu uczelni w regionie, gdzie liczba miejsc budżetu pozostanie nie tylko na poziomie stabilnym, ale również wzrasta, co, oczywiście, przyciąga kandydatów.

Wraz z obszarami dydaktycznymi realizowane są programy humanitarne , cykle społeczne , z zakresu ekonomii i zarządzania, kultury i sztuki , usług, informatyki i inżynierii komputerowej .

W AltGPU są dwie rady prac dyplomowych: rada rozprawa na specjalne «Ogólnego pedagogiki, historii pedagogiki i edukacji (nauki pedagogiczne)”, «teorii i metod kształcenia zawodowego (nauki pedagogiczne)» i Zarządu «Języki germańskie», który jest jedynym w swoim rodzaju na terytorium Okręgi federalne Syberii i Dalekiego Wschodu .

Lokalizacje

  • Barnaul

    Ulitsa Molodezhnaya,55, 656031, Barnaul

    pytania