Keystone logo
Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

Alexander College - Cyprus

Wstęp

Alexander College ma długą historię doskonałości edukacyjnej i jest to w dużej mierze zasługą naszych ustalonych brytyjskich powiązań i współpracy z akredytowanymi brytyjskimi uniwersytetami i instytucjami przyznającymi. Przez lata nawiązaliśmy szereg ścisłych powiązań i oprócz naszych uznanych programów, obecnie oferujemy brytyjskie studia licencjackie i podyplomowe we współpracy z Canterbury Christ Church University (CCCU).

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Lis / Pexels

Decyzja o podjęciu studiów nie jest łatwym wyborem; Wymaga wysokiego poziomu zaangażowania i poświęcenia, aby odnieść sukces. W Alexander rozumiemy to i staramy się, aby Twój czas z nami był przyjemnym, satysfakcjonującym i wartościowym doświadczeniem.

Zachęcamy do uprzejmości, refleksji i pracy zespołowej, cenimy swobodę akademicką, dążymy do równości szans i zapewniamy studentom szczególne potrzeby. Cenimy zaangażowanie studentów w podejmowanie decyzji na wszystkich poziomach studiów oraz wspieramy i kierujemy nimi, aby jak najlepiej wykorzystać oferowane możliwości uczenia się i współpracować w celu poprawy jakości środowiska.

Nasi doświadczeni wykładowcy, eksperci akademiccy i profesjonalny personel pomocniczy dokładają wszelkich starań, aby zapewnić Ci edukację, która zwiększy twoją niezależność, zwiększy twoje umiejętności zbywalne i rozwinie twoje krytyczne myślenie. Dzięki innowacyjnym metodom uczenia się zachęcisz do wzmocnienia swojej zdolności do pracy i samodzielnej nauki w celu praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy. Buro Millennial / Pexels

127373_pexels-photo-1438072.jpeg

Istnieją pewne cechy wspólne dla wszystkich w Alexander College. Nasi absolwenci są naukowo nastawieni, wykwalifikowani w badaniach, praktyczni, innowacyjni, etyczni i świadomi świata. Są ambitni, zmotywowani i gotowi do pracy i / lub dalszej nauki. To tylko niektóre z charakterystycznych cech, które sprawiają, że nasi absolwenci są oczywistym wyborem na zatrudnienie.

Wykształcenie wyższe i stopień uniwersytecki mogą odmienić twoje życie, a po drodze zapewni ci ryzyko, wyzwanie, rozwój niezależnego myślenia, osiąganie aspiracji i budowanie przyjaźni na całe życie.

Mamy nadzieję Cię wkrótce usłyszeć! Fauxels / Pexels

126794_pexels-photo-3184291.jpeg

Lokalizacje

  • Larnaca

    2 Artas Street, Aradippou, 7102, Larnaca

    pytania