Keystone logo
Aldersgate University

Aldersgate University

Aldersgate University

Wstęp

Aldersgate College - Polska jest kampus oddział historycznych 50 lat Uniwersytet Aldersgate (AU), Filipiny.

Aldersgate College została założona w 1965 roku, zarejestrowany i akredytowane przez rząd Filipin w ramach Komisji o szkolnictwie wyższym (Ched), Stowarzyszenia Szkół Chrześcijańskich, college'ów i uniwersytetów, Federacji akredytacji agencji Filipin, Kanadyjska Rada Inżynierii Techników Technologów, an International Stowarzyszenie Uniwersytetów, Międzynarodowe Stowarzyszenie Szkół metodystów, college'ów i uniwersytetów. 13. miejsce na Filipinach. Notowana na WHED [IAU]

Nasza misja Universidad Aldersgate powstała rozwijać moc rozumu, aby wyzwolić ludzi z niewiedzy, nędzy, i beznadziei i umożliwić im rozpocząć własną drogę do transformacji społeczno-gospodarczego i duchowego zbawienia.

Nasza wizja "21st Century przekształcenia Uniwersytetu globalnej sieci uczniów do oświecenia, przywództwa i służby ludzkiej."

Nasze cele Zgodnie z powyższą misję i wizję, do:

Kształcenie osób do myślenia i działania przywódców jako etycznego i odpowiedzialnego obywateli w globalnej społeczności. Zaszczepić krytyczną i innowacyjnego myślenia, umiejętności technologicznych, płynność wielokulturowych i odpowiedzialnego obywatelstwa w ramach społeczności międzynarodowej; Dostarczyć niedrogie, elastyczne, ucznia, współpracy i wielokulturowych programów edukacyjnych z wykorzystaniem systemów zarządzania edukacyjne online i zasoby wspierające blended learning Metody, które są zgodne z międzynarodowymi normami jakości edukacji, profesjonalnej uzyskaniu pozwolenia i praktyki. Oferta ścieżek kariery i kanały migracji poprzez sieć profesjonalnych instytucji ponadnarodowych, cechów i akredytacji placówek.

Lokalizacje

  • Solano

    Aldersgate College, Inc. Burgos St., 03702, Solano

    pytania