Keystone logo
Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School

Wstęp

Szkoła Harold Lloyd Murphy Graduate School

Decyzja o kontynuowaniu edukacji jest dowodem Twoich pragnień, aby mieć bezpośredni wpływ na ten świat. I czy chcesz nauczyć jutrzejszych liderów, pracować nad lekarstwem na choroby lub stać się prawdziwym agentem zmian polityki, ASU jest zobowiązana do zapewnienia wydziału, zasobów i światowej edukacji, której potrzebujesz.

Teraz nadszedł czas, aby znaleźć swoją przyszłość w dziedzinie badań, rehabilitacji, doradztwa, edukacji lub polityki z zaawansowanym absolwentem lub doktoratem z Graduate School na Alabama State University.

Wizja kształcenia absolwentów

Wizja edukacji absolwentów jest następująca: promowanie środowiska synergistycznego wspierającego transformacyjną i światową klasę edukacji absolwentów na Alabama State University.

Misja szkolna Harolda Lloyda Murphy'ego

Podstawową misją Szkoły Murphy Graduate jest: (1) zapewnienie kierownictwu doktoratu uniwersytetu, specjalisty edukacyjnego, stopnia magisterskiego i certyfikacyjnego, programów studiów podyplomowych; (2) służyć jako ogólnoeuropejski obrońca postępów w kształceniu absolwentów; Oraz (3) zapewniają nadzór nad standardami doskonałości, uczciwości i sprawiedliwości we wszystkich programach magisterskich.

Alabama State University jest uczennicą, pielęgniarską, wszechstronną i zróżnicowaną społecznością historycznie czarną Uniwersytetem, której zadaniem jest osiągnięcie doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach publicznych. Uniwersytet wypełnia swoją misję poprzez sprzyjanie krytycznej myśli, twórczości artystycznej, kompetencji zawodowych i odpowiedzialnemu obywatelstwu w swoich uczniach; Poprzez dodanie do wiedzy w celu poprawy jakości życia poprzez badania i odkrycie; I pomagając w rozwoju państwa i narodu poprzez przemyślaną służbę publiczną. Oferując studia doktoranckie, Uniwersytet utrzymuje wykształcenie naukowe i twórcze, najnowocześniejsze udogodnienia oraz atmosferę, w której wszyscy członkowie społeczności kampusu mogą pracować i uczę się w przyjemnym i satysfakcjonującym otoczeniu. Zgodnie z jego przekonaniem, że rasa, płeć, status ekonomiczny hamują inteligencję, kreatywność czy osiągnięcia, ASU oferuje pomost do sukcesu dla tych, którzy zobowiązują się do dążenia do budowy elementów, rozwoju, wytrwałości i wynagradzania.

Lokalizacje

  • Montgomery

    915 S Jackson St Montgomery, AL 36104 USA, 36104, Montgomery

    pytania