Keystone logo
Ala-Edge

Ala-Edge

Ala-Edge

Wstęp

O nas

American Learning Advant-edge ( Ala-Edge ) to firma usług edukacyjnych z siedzibą w Toledo w stanie Ohio. Firma rozpoczęła działalność jako dostawca standaryzowanych szkoleń w zakresie przygotowania testów i korepetycji akademickich. Kluczowym rynkiem docelowym byli studenci zagraniczni, którzy musieli osiągnąć wysokie wyniki w zakresie znajomości języka angielskiego lub testów kwalifikacyjnych.

Ala-Edge zobowiązał się do energicznego zapewnienia uczniom solidnych usług edukacyjnych i profesjonalnych szkoleń. Nie tylko zobowiązujemy się do zagwarantowania doskonałości usług, ale także chcemy pomagać uczniom w osiągnięciu ich istotnych celów. Aby to osiągnąć, wybraliśmy wysokiej jakości zespół wykwalifikowanych trenerów i opiekunów, którzy nie tylko zdobyli różnorodne umiejętności, ale także pasjonują się przekazywaniem wiedzy, aby przekroczyć oczekiwania naszych usług.

Nasz slogan brzmi: "Nasza najnowocześniejsza usługa Korzyści z przyszłej przewagi!" .

80111_pexels-photo-207569.jpeg

Misja

Naszą misją jest dostarczanie uczniom wyjątkowego doświadczenia i przekraczania ich oczekiwań dzięki skoncentrowanej ofercie wysokiej jakości usług i doskonałości. Jesteśmy zawsze obecni, aby służyć potrzebom naszych studentów, którzy potrzebują zaawansowania w języku angielskim w zakresie swoich potrzeb akademickich, zawodowych i osobistych. Dążymy do zapewnienia wysokiej jakości nauczania i dążymy do stworzenia pozytywnego środowiska uczenia się. W ten sposób promujemy cztery kluczowe wartości: doskonałość, różnorodność, profesjonalizm i spójność. Oferujemy także nowoczesne instrukcje, skuteczne narzędzia oceny i wykwalifikowanych trenerów / instruktorów, aby zapewnić naszym uczniom realizację ich celów edukacyjnych.

80112_pexels-photo-745045.jpeg

Kluczowe usługi

Intensive English Language Training: profesjonalnie zarządzamy Intensive Language Learning Programme (ILP) w Davis College. ILP to intensywny dyplom z języka angielskiego zatwierdzony przez Państwową Radę Kolegiów Kariery

Standaryzowane przygotowanie do testów: zapewniamy kursy przygotowujące do egzaminów TOEFL, IELTS, MELAB, PTE i innych angielskich testów biegłości. Nasza oferta obejmuje zarówno kursy przygotowawcze, jak i testy wstępne, takie jak GMAT, GRE i LSAT. Zapewniamy kursy na pełny etat, w niepełnym wymiarze godzin i na żądanie, aby spełnić wymagania uczniów dotyczące nauki i pomóc im w osiągnięciu ich potrzeb akademickich.

Summer EduFun: aby doskonalić umiejętności językowe i testować IELTS / TOEFL podczas letniej przerwy podczas zabawy, trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdzie Edukacja

Lokalizacje

 • Toledo

  Columbus, Ohio, 43210, Toledo

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania