Keystone logo
Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Al Rayyan International University College (ARIU) in partnership with University of Derby

Wstęp

Al Rayyan International University College (ARIU) jest następcą pierwszego prywatnego uniwersytetu w Katarze, który został otwarty we wrześniu 2000 roku i od ponad 20 lat specjalizuje się w zapewnianiu stopni związanych z biznesem z turystyką, hotelarstwem i międzynarodowymi studiami biznesowymi . W tym okresie uczelnia działała pod auspicjami Al Rayyan International Education (ARIE) oraz NHL Stenden University of Applied Sciences w Holandii.

Od września 2021 r. uczelnia otwiera nowy, ekscytujący rozdział w swoim istnieniu i nawiązuje strategiczne partnerstwo z University of Derby w Wielkiej Brytanii.

Dzięki temu partnerstwu ARIU będzie oferować akredytowane w Wielkiej Brytanii stopnie licencjackie i podyplomowe, międzynarodowe zarządzanie hotelarstwem, międzynarodowe zarządzanie turystyką i międzynarodowe zarządzanie biznesem.

ARIU we współpracy z University of Derby będzie kontynuować swoją spuściznę jako doskonała instytucja szkolnictwa wyższego i główny dostawca edukacji na poziomie uniwersyteckim w Katarze, regionie GCC i na arenie międzynarodowej. ARIU jest bardzo dobrze położony, aby zapewnić studentom wspaniałe możliwości nauki i rozwoju zawodowego. Jego lokalizacja w tętniącym życiem mieście Doha i regionie GCC ma kluczowe znaczenie dla tożsamości i sukcesu instytucji jako szkoły.

Dlaczego warto wybrać ARIU

W Al Rayyan International University College (ARIU) we współpracy z University of Derby, będziesz mile widziany w przyjemnym, stosunkowo małym środowisku z przyjazną i rodzinną atmosferą, miejscem, w którym od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu . ARIU we współpracy z University of Derby oferuje czteroletnie programy licencjackie z międzynarodowego zarządzania hotelarstwem, zarządzania turystyką międzynarodową i zarządzania biznesem międzynarodowym.

Unikalna koncepcja edukacyjna oferuje możliwość zdobycia zestawu umiejętności, który odróżni Cię od innych w tej dziedzinie. Portfolio stopni licencjackich oferowanych w Al Rayyan International University College (ARIU) ma na celu zapewnienie szkolnictwa wyższego, które wyposażyłoby jego absolwentów w biegłość w zakresie usług i międzynarodowego zarządzania biznesem, aby stać się kompetentnymi innowacyjnymi menedżerami i wiodącymi przedsiębiorcami. Stopnie zawodowe są opracowywane i projektowane w oparciu o rzeczywiste sytuacje biznesowe i są połączone z mieszanką teorii i praktyki, co sprawia, że nasi absolwenci są szczególnie zdolni do zatrudnienia natychmiast po ukończeniu studiów. Programy i stopnie, które oferujemy, są takie same, jak te oferowane na University of Derby w Wielkiej Brytanii, a wszyscy absolwenci otrzymują po ukończeniu studiów akredytowany w Wielkiej Brytanii stopień naukowy na University of Derby.

Rozumiemy, że studenci są dla nas tak samo ważni, jak uczelnia dla studentów. Dlatego jesteśmy zobowiązani do oferowania skoncentrowanego na uczniu podejścia do edukacji, będąc jednocześnie wyposażonymi w różne udogodnienia, abyś mógł w pełni cieszyć się studiami i czerpać z nich korzyści.

ARIU we współpracy z University of Derby ma bardzo skoncentrowane na studentach podejście do nauki i edukacji. Misją naszych programów jest przygotowanie studentów do przyszłych funkcji zarządzania w środowisku międzynarodowym. Stanowi elastyczne i szeroko zakrojone kształcenie zawodowe dla absolwentów, które są mile widziane na całym świecie, we wszystkich sektorach usług i zarządzania usługami. Dyplom z University of Derby otwiera drzwi do ekscytującej przyszłości z różnymi perspektywami kariery i opcjami. Nasi studenci są dobrze przygotowani do rozpoczęcia pracy w realnym świecie zaraz po ukończeniu studiów. Mamy odnoszących sukcesy absolwentów w wielu branżach, w tym w bankowości i finansach, hotelarstwie i turystyce, handlu detalicznym, marketingu i reklamie, sporcie, doradztwie i handlu międzynarodowym.

Rekrutacja

Lokalizacje

  • Doha

    Doha, State of Qatar Stenden Qatar University of Applied Sciences Al-Jeleait Street Bin Omran P.O. Box 36037, , Doha

    pytania