Keystone logo
Africa International University Master of Arts in Education
Africa International University

Master of Arts in Education

Nairobi, Kenia

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Master of Arts in Education

Jest to dwuletni program mający na celu przygotowanie studentów na poziomie absolwentów do zdobycia kompetencji zawodowych w nauczaniu różnorodnych przedmiotów, w których wcześniej zostali przygotowani, oraz w celu zapewnienia przywództwa i zarządzania programami edukacyjnymi w instytucjach edukacyjnych w różnych kontekstach. Unikalną cechą tego programu jest próba integracji wiary, życia i wartości chrześcijańskich w tym procesie, aby umożliwić całościowe podejście do różnych zagadnień. Ma cztery obszary specjalizacji w zależności od zainteresowań studenta.

Obejmują one:

 1. Program nauczania i instrukcja
 2. Edukacja Kościoła
 3. Edukacyjne przywództwo i administracja oraz
 4. Rozwój dziecka i studia rodzinne.

Kosztuje 75 000 Ksh (750 USD) za semestr.

Wloty odbywają się w sierpniu / wrześniu, grudniu / styczniu i kwietniu / maju każdego roku.

Tryby dostawy to:

 1. Pełny etat
 2. Wakacje (tj. Trzy tygodnie każdego kwietnia, sierpnia i grudnia)
 3. Wieczór i (iv) Blended learning

Wymagany jest stopień licencjata z co najmniej 1-szą klasą / drugą klasą (wyróżnienie wyższe) lub niższą klasą z 2-letnim doświadczeniem zawodowym / służbowym.

46629_4.JPG

Departament Edukacji potwierdza misję, wizję i filozofię szkolenia AIU w swoim zaangażowaniu w stypendia, badania, nauczanie, wierność ewangelicznej wierze i tradycji oraz pragnienie stworzenia kobiet i mężczyzn, którzy mogą zmienić krajobraz edukacji w Afryce i poza nią w ramach chrześcijańskich. W szybko rozwijającej się dziedzinie uczniowie powinni być w stanie, na odpowiednich poziomach, rozumieć i krytykować szersze kwestie i polityki, które informują i wpływają na badania edukacyjne, planowanie i wdrażanie w różnych kontekstach w celu przekształcenia tych kontekstów zgodnie z misją agenda Boga. Wydział potwierdza wizję, misję, zaangażowanie i cele School of Professional Studies (SPS) w dążeniu do wywarcia wpływu chrześcijańskiego na profesję edukacyjną. Aby to osiągnąć, dział:

 1. Przygotowuje specjalistów i praktyków na różnych poziomach do pełnienia funkcji przywódczych w edukacji poprzez opracowywanie i wdrażanie doskonałych, dynamicznych i odpowiednich programów dla różnych kontekstów.
 2. Stara się zrozumieć i informować praktykę edukacyjną, poprawiając warunki uczenia się i nauczania przez całe życie oraz angażując się w całościowe, rygorystyczne badania uwzględniające potrzeby i problemy związane z praktyką edukacyjną.
 3. Stara się wspierać i prowadzić międzyresortowy i między uniwersytetowy dialog na temat badań, nauczania i uczenia się, który doprowadzi do poprawy nauczania w AIU i poza nim.
 4. Stara się połączyć teorię i praktykę we współpracy z innymi szkołami i całą społecznością poprzez zaangażowanie w różne przedsięwzięcia edukacyjne Kościoła i społeczeństwa.
 5. Zapewnia społeczność naukową dla studentów, wykładowców i pracowników dla ciągłego rozwoju zawodowego.

Wydział oferuje specjalizacje dla absolwentów w czterech obszarach: program nauczania i instruktaż; Przywództwo i administracja; Rozwój dziecka i studia rodzinne; i edukacja kościelna.

Cele

Zgodnie z filozofią programu absolwent programu edukacyjnego dąży do:

 • Pomagaj uczniom w integracji wiary i nauki.
 • Pomóż uczniom zrozumieć teologiczne, filozoficzne i socjologiczne podstawy edukacji oraz zintegrować to rozumienie w podejmowaniu transformacyjnych i skoncentrowanych na Chrystusie decyzji edukacyjnych w różnych kontekstach edukacyjnych.
 • Umożliwić uczniom rozwijanie moralnych i etycznych stylów przywództwa w ramach judeo-chrześcijańskich.
 • Zachęć uczniów do dalszego zaangażowania w ciągły rozwój zawodowy i badania.
 • Rozwijać u studentów światopogląd skoncentrowany na Chrystusie, który pielęgnuje umiejętności i postawy niezbędne do zdobywania wiedzy i wykorzystywania jej w odpowiedni i transformujący sposób.
 • Studenci mentorów zgodnie z 2 Tymoteusza 2: 2.
 • Rozwijaj praktyków krytycznych i refleksyjnych w różnych specjalizacjach z myślą o innowacyjnych praktykach i myślach.
 • Pomóż uczniom wykazać wzrost chrześcijańskiego charakteru dla wiernej służby Kościołowi i społeczeństwu poprzez różne specjalizacje.

46627_11.JPG

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • Program magisterski w zakresie nauczania, uczenia się i edukacji medialnej
  • Tampere, Finlandia
 • Magister edukacji na świeżym powietrzu i zrównoważonego rozwoju
  • Linköping, Szwecja
 • Magister uczenia się w terenie i uczenia się przez doświadczenie ( Pathways )
  • Ambleside, Wielka Brytania