Keystone logo
Africa International University

Africa International University

Africa International University

Wstęp

Witamy w Africa International University

Africa International University jest czarterowanym chrześcijańskim uniwersytetem położonym w spokojnym środowisku Karen, strategicznym miejscu, spokojnym i sprzyjającym nauce. Africa International University obecnie szkoli studentów z teologii, biznesu, ICT, psychologii, języków, rozwoju społeczności, przywództwa lingwistycznego i edukacji.

Uniwersytet ma pracowników i studentów z ponad 32 krajów z pięciu kontynentów. W tym roku uczelnię ukończyli m.in. studenci z Liberii, Kenii, Ugandy, Tanzanii, USA, Madagaskaru, Ghany, Nigerii, Kongo DRK, Malawi, Seszeli, Gambii, Etiopii, Eretrii Sudanu Południowego.

46629_4.JPG

Uniwersytet ma nadzieję wyszkolić więcej przywódców skupionych na Chrystusie dla Kościoła w Afryce i poza nią, aby aktywnie i pozytywnie uczestniczyć w wywieraniu wpływu na świat. Opracowaliśmy nasze programy w różnych obszarach specjalizacji zawodowej, aby nasi absolwenci przenieśli naukę do swojej kariery. Uczelnia dysponuje nowoczesnymi udogodnieniami, które sprawią, że Twój pobyt będzie wygodny i zaradny. Posiadamy dobrze zaopatrzoną bibliotekę, z książką i nowoczesnymi materiałami do nauki. Uczelnia posiada nowoczesne laboratorium ICT oraz całodobowy dostęp do sieci WIFI. Dla chcących zostać rezydentami na uczelni przygotowaliśmy nowoczesne apartamenty z obsługą, aby zapewnić komfortowy pobyt.

Tryby studiów:

  • Pełny etat
  • Zajęcia wieczorne
  • Szkolna
  • Dystans i e-learning

Przyjęcia odbywają się w styczniu, maju, wrześniu i feriach szkolnych dla szkół (kwiecień, sierpień i grudzień).

46626_3.JPG

Lokalizacje

  • Nairobi

    Africa International University., Karen, 00502, Nairobi

    pytania