Keystone logo
Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Academy of Information Technology

Wstęp

Wybór odpowiedniego dostawcy edukacji jest chyba najważniejsza decyzja będzie kiedykolwiek zrobić. AIT praktyczne praktyczne podejście daje doświadczenie głębokiej i szerokiej gamy narzędzi, aby zapewnić sukces w branżach kreatywnych i cyfrowych.

AIT oferuje studia licencjackie i Dyplomem gdzie można specjalizują się w filmie Making, Projektowanie gier, animacji, cyfrowe, projekt, oprogramowanie, aplikacje i Rozwoju oraz Business. Nasze kursy są mocno koncentruje się na zapewnieniu jesteś "praca gotowy", dając Ci praktyczne i indywidualne uczenie się, staży, rozwój portfela i połączeń branżowych.

Nasze holistyczne podejście do edukacji oznacza, że ​​nie wystarczy produkować projektantów i animatorów z jednej umiejętności, możemy pomóc Ci stać się przedsiębiorstwa, których szeroki wachlarz talentów, który może dostosować się i rozwijać się do ciągle zmieniających się potrzeb przemysłu. Oto dlaczego AIT jest to najlepszy wybór dla osób kreatywnych.

Rozumiemy, że przemysł Jesteśmy szybko uchwycić i dostosować się do zmieniających się trendów na zawsze upewnić się, że nasi uczniowie mają przewagę konkurencyjną z najnowszej wiedzy i praktycznych umiejętności, które są pożądane w branży.

Spersonalizowany Doświadczenie Nasz kampus jest kameralny, więc wiemy cię po imieniu i może zaoferować wielkie wsparcie indywidualne. Nasze małe rozmiary klasy oznacza dowiesz się w miłej i zwartej atmosferze, gdzie bardziej dany jest indywidualne podejście do doświadczeń edukacyjnych. AIT jest doskonałym miejscem, aby otrzymać wskazówki na temat swojej ścieżki kariery, jak nasi nauczyciele mają swój sukces jak ich priorytetem numer jeden.

Kursy jakości AIT ma znakomitą reputację oferując kursy jakości. AIT jest rozpoznawany przez Australian Computer Society i jest pierwszym dostawcą w Australii trzeciorzędowej do zaoferowania licencjat z informatyki (Mobile Applications Development). Kursy AIT pozwalają kontynuować naukę na magisterskich lub podyplomowych studiów na czołowych australijskich uniwersytetów.

State-of-the-art Campus Mamy pięknego środowiska uczenia się, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz uczelni, która koncentruje się wokół twórczości i otwartej przestrzeni. Mamy przyjazne i wielokulturowe środowisko, które sprawia, że ​​nasi uczniowie czują się w domu na terenie kampusu i daje im swobodę rozwijania swoich umiejętności twórczych.

Najnowszy sprzęt i oprogramowanie Można opanować sztukę interaktywnych mediów cyfrowych z naszej szerokiej gamy profesjonalnych urządzeń multimedialnych i oprogramowania, takich jak pierwszy system Australii Markerless RUCH, Unreal Development Kit (UDK), potężnego Autodesk Motion Builder, Autodesk Mudbox i Adobe Creative Chmura Suite.

Zdobyć praktyczne doświadczenie biznesowe Dowiesz się podstawowych metod zarządzania projektami, umiejętności marketingowe i struktur biznesowych w celu zapewnienia wiesz, jak przygotować i zaprezentować swoje portfolio prac na rynku. AIT ma dla wszystkich studentów za zadanie gotowy "w ramach warsztatów rozwoju zawodowego i możliwości współpracy w branży.

Szeroki zakres umiejętności Studentów AIT studiować szeroki zakres tematów i metod w dziedzinie mediów cyfrowych. Oznacza to będzie rozwijać znaczne umiejętności cyfrowych, które mogą być przenoszone na wielu polach w ramach przemysłów kreatywnych. AIT jest jedną z niewielu organizacji w Australii, aby uczyć w system wychwytywania markerless ruchu, co oznacza, można również przejść z unikalnym i przemysłu odpowiedniego doświadczenia.

Fast Track edukację Nasza elastyczna struktura kursu, terminy rozpoczęcia i regularne zajęcia przez cały rok oznacza, że ​​można szybko śledzić swoje wykształcenie i ukończyć licencjat w zaledwie 2 lata.

FEE-HELP i VET FEE-HELP Zatwierdzony Studenci mają dostęp do krajowych stawek serwisie VET FEE-HELP zatwierdzonego kursy tak, że nie trzeba ponosić upfront czesne i mogą uczyć się z pokoju finansowego umysłu.

Kursy przygotowujące do Uniwersytetu Kursy AIT zapewnić szlaki University of Sydney, University of Wollongong, Macquarie University, University of Central Queensland i University of Technology Sydney.

Lokalizacje

  • Sydney

    Level 2, 7 Kelly Street, 2007, Sydney

pytania