Keystone logo
Agribusiness Academy

Agribusiness Academy

Agribusiness Academy

Wstęp

Witamy w Agribusiness Academy . Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w branży, czy doświadczonym liderem, z przyjemnością odwiedzamy naszą stronę; jesteśmy pewni, że znajdziesz coś, co pomoże w rozwoju Twojej firmy.

Agribusiness Academy jest internetowym dostawcą usług edukacyjnych dla branży spożywczej

Współpracujemy ze światowymi ekspertami i liderami myśli, aby zapewnić aktualną, odpowiednią i praktyczną edukację, aby pomóc ludziom, którzy chcą osiągnąć lepsze wyniki w swojej działalności. Wspieramy każdego ucznia za pomocą forów prowadzonych przez ekspertów, dyskusji z rówieśnikami oraz zespołu ds. Usług dla uczniów, który pomaga wszystkim odnieść sukces.

Nasze kursy uczą profesjonalistów i firmy, jakie działania muszą podjąć, aby uzyskać lepszy wpływ na społeczeństwo, gospodarkę i środowisko. Jest dobre dla jednostek, dobre dla biznesu i dobre dla planety. Wspólnie wykształcony i innowacyjny sektor żywności i agrobiznesu może rozwiązać wiele problemów na świecie i chcemy być w centrum tej nauki.

Rozpocznij dziś swoją podróż od jednego z naszych certyfikatów lub porozmawiaj z nami o wyjątkowych potrzebach dla Ciebie lub Twojej firmy.

Lokalizacje

 • Reading

  250 South Oak Way GreenPark, RG2 6UG, Reading

 • Newcastle-under-Lyme

  Merchant House 30 Cloth Market Newcastle upon Tyne, NE1 1EE, Newcastle-under-Lyme

  • San Jose

   19925 Stevens Creek Blvd. Cupertino, 95014-2358, San Jose

   Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania