Keystone logo
Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Aeres University of Applied Sciences

Wstęp

Aeres University of Applied Sciences

Talent rośnie. To właśnie oznacza aeres University of Applied Sciences. Nasza uczelnia jest zakorzenione w kulturze rolnej wykształcenia wyższego. Stawiamy na edukację, badania i dzielenia się wiedzą. W ten sposób przyczyniają się do rozwoju innowacyjnych profesjonalistów. Specjaliści, którzy są zdolne do podejmowania odpowiedzialnych decyzji w skomplikowanym świecie, z naturalnym talentem do stanowiąc trwałe.

Aeres Uniwersytet ma trzy wydziały: Dronten, Almere i Wageningen. Zwykliśmy być dwa oddzielne uniwersytety, ale połączone w 2013 roku. Dzielimy tę samą wizję i misję, ale każdy z nich ma własny profil i tożsamość.

programy Bachelor

Nasze programy licencjackie prowadzi do uznanym w kraju Ingenieur kwalifikacji, co jest odpowiednikiem brytyjskiego licencjata (z wyróżnieniem) oraz francuskiego licencyjnej professionelle. Ten stopień uniwersytecki jest akredytowanym krajowym i międzynarodowym uznaniem przez firmy i organizacje obywatelskie. Czas trwania programu zależy od kwalifikacji zawodowych studenta i może trwać rok, 1-, 2- 1,5- roku rok lub 4 lata.

Nasze programy licencjackie są:

Zdrowie i dobrostan zwierząt Aquatic Analiza Ekosystem Główne Międzynarodowy Agrobiznes (EED) Ważnego zakładu produkcyjnego (EED) Zarządzanie funduszami strukturalnymi UE Europejski Food Business Food Chain Management Żywność Przedsiębiorczość Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności Zarządzanie międzynarodowe: Stadnina Koni International Business Żywność Międzynarodowy Ogrodnictwa i Zarządzanie Międzynarodowy hodowla Produkcja

Oferujemy również Program jeden mistrz w Agrobiznes Development.

Lokalizacje

 • Almere

  Aeres University of Applied Sciences De Drieslag 4 , 8251 JZ, Almere

  • Dronten

   Aeres University of Applied Sciences Stadhuisstraat 18, 1315 HC, Dronten

   Programy

   pytania