Keystone logo
Adler University

Adler University

Adler University

Wstęp

Świat może się zmienić w jednej chwili

Są chwile w naszym życiu, które kształtują nie tylko to, kim jesteśmy, ale także kim jesteśmy przeznaczeni. Nie przypadkiem. Rodzą się z pasji.

Jeśli czytasz to teraz, pokazałeś swoje zaangażowanie na rzecz sprawiedliwości społecznej i chęć bycia pozytywną siłą na świecie. W chwili, gdy zdecydujesz się dołączyć do nas tutaj, na Adler University i pogłębisz swoje postanowienie stworzenia bardziej sprawiedliwego społeczeństwa, ścieżka do tego, kim jesteś przeznaczony, będzie jasna.

To jest twoja chwila. A świat czeka.

Witamy na Adler University jednym słowem opisującym nauczanie i praktykę przełomowej koncepcji interesu społecznego Alfreda Adlera:

gemeinschaftsgefühl!

W tłumaczeniu oznacza to, że nasze zdrowie jest częścią naszego życia społecznego i powiązań. To idea, która wymaga działań, które są potrzebne teraz, bardziej niż kiedykolwiek. Aby rzucić światło na niesprawiedliwość i poprowadzić pracę, która prowadzi do bardzo potrzebnej zmiany w niektórych z naszych najbardziej wymagających społeczności. Naszą misją jest przygotowanie praktyków do rozwiązania problemu niepokojących nierówności zdrowotnych i niesprawiedliwości społecznej na świecie. Adler University stawia buty na ziemi tam, gdzie są najbardziej potrzebni - jako naukowcy, aktywiści, praktycy i mentorzy. Praktycy Adlerian wprowadzają potrzebne zmiany w społecznościach, które nazywają domem.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • Chicago

    North Dearborn Street,17, 60602, Chicago

    pytania