Keystone logo
ADG Business School

ADG Business School

ADG Business School

Wstęp

ADG Business School jest szkołą Wydziału Business & Economics na Uniwersytecie Steinbeis. Jako takie, oferujemy kursy pracy zintegrowanych i zorientowanych na praktykę z naciskiem przemysłu, jak również badania praktyki istotne. Czy Bachelor lub Master - ADG Business School dostarcza precyzyjnych kwalifikacji do wyzwań przyszłości oraz pociągów Ci za odpowiedzialnych zadań kierowniczych.

Jako uniwersytet dla ekonomii zorientowanej na wartości, możemy liczyć na megatrendów na naszych kursach, to znaczy takie tematy jak transformacji, innowacji, zmian, cyfryzacji - i zawsze z naciskiem na wartościach spółdzielczych i ze zrozumieniem gospodarki opartej na finansowanie. Obejmuje to takie kwestie , jak ogólna odpowiedzialność społeczna , zrównoważony rozwój i innowacje.

Nasze kursy są przemysł-skoncentrowane, profesjonalny, zintegrowany i praktyczny - i zaniedbania bez zastrzeżeń akademickiego. Obecność przeplata się z fazami samouczenia się . Aby upewnić się, że nasi uczniowie mają zaprojektować udany mimo wysokiego stresu w pracy wystarczającą elastyczność do swoich studiów. Wszystkie kursy oferowane są programy na Steinbeis University i prowadzone zgodnie z rozkazami Uniwersytetu Steinbeis.

Doskonałym wydział, rozpoznanie stanu i akredytacji, a także reputacja jednego z największych prywatnych uczelni w Niemczech - Uniwersytetu Steinbeis - Mów za nami.

Lokalizacje

  • Montabaur

    Schlossweg, 56410, Montabaur

    pytania