Keystone logo
OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland

Wstęp

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland posiada certyfikat Systemu Certyfikacji Kursów Online EFMD (EOCCS), który jest doskonałym dowodem jakości w dziedzinie edukacji online i na odległość, EFMD jest największym w Europie stowarzyszeniem sieciowym w dziedzinie rozwoju zarządzania. ABMS jest pierwszym wirtualnym uniwersytetem w Europie i jest zarejestrowanym znakiem towarowym dla edukacji w Szwajcarii pod nr. 690804 przez Szwajcarski Federalny Instytut Własności Intelektualnej. OUS jest upoważniony do prowadzenia i wydawania dyplomów w Szwajcarii zgodnie z numerem listu (DBK DBKS 6/33/60236) wydanym przez Radę Edukacji i Kultury w stanie Zug.

Oferujemy szereg programów studiów online od Associate Bachelor Degree do Doctorate Degree , w tym programów studiów Masters and Bachelors , wszystkie nasze Studia mogą być wykonane w jednym roku akademickim w niepełnym wymiarze godzin (od piątku do niedzieli).

Akademia jest światowym liderem w dziedzinie edukacji biznesowej dla firm o wyjątkowej reputacji -

OUS jest " akredytowanym uniwersytetem Premier " przez akredytację dla międzynarodowych uczelni

OUS posiada certyfikat ISO 9001: 2008. OUSis rozpoznawany przez ASIQUAL (Międzynarodowe kwalifikacje akademickie i umiejętności).

Głównym językiem naszych programów studiów jest anglojęzycznych profesjonalistów pracujących z całego świata.

OUS jest akredytowany przez Radę Europejską ds. Wiodących szkół biznesu (ECLBS) i Europejskiej Rady ds. Nauczania na odległość (EUCDL).

Stworzyliśmy doświadczenie online, które pozwala skutecznie komunikować się z wykładowcami i innymi studentami, wszystko czego potrzebujesz to komputer z dostępem do Internetu, jego edukacja na warunkach.

Zachęcamy ludzi do wzięcia tego, czego się uczą i zastosowania do własnego życia.

Nasz cel

  • Pomyślna przyszłość dla wszystkich naszych studentów
  • Międzynarodowe środowisko
  • Znakomici wykładowcy
  • Wysoki standard jakości
  • Aby służyć studentom z całego świata

Klasy

Nasze lekcje online są prowadzone z małą intensywnością. Bardziej intensywnie się uczymy Środowisko, staramy się, aby nasi studenci - rada wykładowców była bardzo mała, wszystkie nasze programy prowadzone są w języku angielskim, a naszym głównym celem jest zapewnienie Ci doskonałych kontaktów biznesowych, oferując ci program studiów w niepełnym wymiarze godzin online, który zapewnia łączność z własną firmą lub pracą. Więcej informacji można znaleźć na stronie ABMS - The Open University of Switzerland www.abmswiss.com

Lokalizacje

  • Zürich

    Freilagerstrasse 39

    pytania