Keystone logo
© BIMM University
ABI College

ABI College

ABI College

Wstęp

O nas

Jesteśmy niezależną College zapewnienie akademicko doskonały, biznes zorientowany i innowacyjne środowisko z wysokich standardów nauczania, małych rozmiarów klasy i doskonałe wsparcie dla studentów nauki. Naszym celem jest dostarczanie wzbogacającym, dostępne, niedrogie i kariery istotne wyższe doświadczenie edukacyjne dla wszystkich studentów.

Nasze dwa kampusy ABI w Londynie (Acton) i Reading są dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu udogodnień studenckich. Z jego populacja studentów rekrutowanych w skali międzynarodowej, jak również z UK / EU, Kolegium zapewnia prawdziwie globalne doświadczenie edukacyjne.

ABI Szkoła została założona w Queensland College London (QCOL) w 2004 roku w Acton w zachodnim Londynie.

licencjackich i podyplomowych przepis poziom Kolegium jest weryfikowany przez University of St Mark St John Plymouth (Marjon) oraz Pearson Edexcel. ABI College osiągnął "zaufania" orzeczenie po rozpatrzeniu za nadzór edukacyjnych przez Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (QAA) w 2012 roku.

ABI College jest UK Border Agency "wysoce Trusted Sponsor" i jego przepis na poziomie undergraduate (HND / C i BA) są specjalnie wyznaczone kursy, które kwalifikują się do wsparcia finansowego dla studentów w tym czesne kredytowych i utrzymania dotacji dla kwalifikujących się studentów.

Dlaczego ABI?

Na ABI College sukces każdego off naszych uczniów jest dla nas ważne. Nasz profesjonalny personel dedykowany będzie pracować z wami, aby zapewnić badania z nami to wyzwanie, przyjemne i satysfakcjonujące doświadczenie.

Oferujemy:

Na całym świecie uznawane kwalifikacje

Wszystkie nasze kwalifikacje są zatwierdzone i zweryfikowane przez uznane organy regulacyjne lub profesjonalnych zamawiających, które gwarantują stan i jakość swoich kwalifikacji, jej walutą i akceptację dla pracodawców, zawodów i instytucji edukacyjnych.

Sukces akademicki Student

Nasi zaangażowani uczniowie, którzy ciężko pracują udało w wybranych programach i przystąpił do dalszych badań lub wartościowych kariery na ukończeniu.

Wysoce profesjonalny personel

Nasi wykładowcy i wychowawcy są wybierane za bardzo profesjonalne podejście do nauczania i uczenia się, ich otwartości, dostępności i poświęcenie dla sukcesu akademickiego studentów.

Aktywna społeczność studentów

Wszyscy studenci ABI są aktywnie zachęcani do uczestnictwa w sprawach Kolegium i jego zarządzaniem. Dodatkowo istnieje szereg wyjątkowo curriculer sportowych, kulturalnych i społecznych organizowanych przez studentów i pracowników.

Ekscytujące życie społeczne i kulturalne

Nasze ośrodki badawcze są dogodnie zlokalizowany w pobliżu wielu ośrodków kulturalnych i społecznych, gdzie nasi uczniowie znaleźć przyjemne i stymulowanie działalności poza sali wykładowej.

Stan techniki nauczania i uczenia się technologii

ABI dopuścił znacznych inwestycji w infrastrukturę edukacyjną, aby wspierać swoich uczniów działaniach edukacyjnych oraz w celu umożliwienia im realizacji ich potencjału akademickiego.

Zobowiązanie do sukcesu akademickiego studentów i rozwoju osobistego

Na ABI sukces każdego ucznia jest dla nas ważne. Indywidualne wskazówki dotyczące udanej badaniu przez biegłego wspieranego nauczania umiejętności uczenia się i planowania rozwoju osobistego, aby umożliwić naszym studentom w celu zwiększenia ich akademickie i społeczne zaufanie.

Dedykowane wsparcie duszpasterskie

Na ABI uznajemy, że studenci studiujący w nowym środowisku potrzebują dodatkowego wsparcia w tym, co może się wydawać nienormalne kontekst kulturowy. Duszpasterska wsparcie jest priorytetem dla zespołu College, aby umożliwić Ci dostosować się do studiowania i życia w Wielkiej Brytanii.

Opłaty konkurencyjne i elastyczne

Na ABI staramy się zapewnić wartość ceny do jakości i elastyczności w zakresie płatności umożliwiających naszych studentów do osiągnięcia wysokich standardów akademickich w opłacalny sposób.

Międzynarodowy

Prospektywne Studenci zagraniczni (spoza UE)

ABI wita studentów z całego świata każdego roku. Nasze sale są żywcem z różnymi akcentami i idei, tworząc środowisko uczenia się globalną. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, aby proces dopuszczenia tak proste dla Ciebie, jak to możliwe.

Zdajemy sobie sprawę, że decydując się na studia w innym kraju jest poważna decyzja, aby i jesteśmy bardzo zadowoleni, że rozważają ABI College jako jedną z opcji. Wybór odpowiedniego College i oczywiście są ważne i dlatego dążymy do uzyskania wszelkich potrzebnych informacji, aby można było sprawdzić, czy to, co oferujemy w ABI College jest właśnie dla Ciebie.

Lokalizacje

  • London

    London Campus ABI College 3 The Mount, Acton London, W3 9NW, London

  • Reading

    Reading Campus ABI College 80 London Street, Reading Berkshire, RG1 4SJ, Reading

    pytania