Keystone logo
Abertay University MSc / PgDip międzynarodowe finanse i rachunkowość
Abertay University

MSc / PgDip międzynarodowe finanse i rachunkowość

Dundee, Wielka Brytania

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

* Opłaty mają być potwierdzone

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Dobrze wykwalifikowani specjaliści w sektorze finansowym może spodziewać się wydać znaczną część swojej kariery w międzynarodowym środowisku, a nasz mgr został zaprojektowany z myślą o tym. Podczas studiów znajdą się w środowisku kosmopolityczny, gdzie nauczysz się rozwijać krytyczne rozumienie zasad, teorii, koncepcji, podejść i kontekstach centralnych wyzwań dla międzynarodowego finansów, rachunkowości i ekonomii w gospodarce światowej. A także rozwijanie umiejętności w zakresie korzystania z narzędzi, technik i metod badawczych, musisz zapoznać się z normami etycznymi i zawodowymi w zakresie finansów i księgowości, w otoczeniu międzynarodowym i będzie wspierany do nabycia świadomości etycznej i rzetelnej oceny w interpretacji złożone funkcje instytucji w globalnym systemie gospodarczym (np informacji księgowych zgłoszone przez międzynarodowe firmy).

Będziesz rozwijać te umiejętności w interaktywnym środowisku uczenia się, pracując na prawdziwym biznesie, rachunkowość i finansowe problemy, które napotykają menedżerowie w ustawieniach międzynarodowych. Można pracować najpierw jako dyrektor w symulowanych przedsiębiorstw, a następnie przeniesieniu tego szkolenia, aby pomóc Ci współpracować z lokalnymi organami gospodarczych i zawodowych, poprawy świadomości współczesnych praktyk zarządzania w firmach, które mają globalnych operacji. Nasz Globalny Rozwój Tydzień to wysokiej punktem programu i wprowadza do DBS starszych pracowników z lokalnych firm o zasięgu globalnym, takich jak Michelin, NCR i Heineken, który będzie swobodnie wchodzić w interakcje z uczniami.

akredytacje zawodowe są obecnie finalizowane i podlega zatwierdzeniu, w zależności od Twoich zainteresowań, nasz program może być dostosowany do zaoferowania profesjonalne akredytacje z CFA, CIMA, ACCA na różnych poziomach

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Magister rachunkowości międzynarodowej i zarządzania finansami
    • Madrid, Hiszpania
  • Magister rachunkowości i finansów (doładowanie)
    • Online
  • Magister rachunkowości i finansów
    • Online