Keystone logo
ABC Access Business College

ABC Access Business College

ABC Access Business College

Wstęp

Witamy w ABC Access Business College

Potrzebna jest instytucja, która jest na tyle pojemna, aby pielęgnować twoją wiedzę, talent i profesjonalizm. Dobrze?

Zapraszamy do naszego rozszerzenia z odważnym potwierdzeniem, że rzeczywiście jesteśmy najlepsi. Naszym obowiązkiem jest zobaczyć, jak postępujesz zawodowo, aby osiągnąć swoje cele zawodowe. Witamy w instytucji, która oferuje najbardziej sprzyjające środowisko dla studiów. Będziemy zaszczyceni, że możemy być częścią naszego zespołu edukacyjnego. Naszym obowiązkiem jest dostarczenie Ci najwyższej wiedzy dla dobra przyszłości i dlatego czujemy się wdzięczni za pielęgnowanie cię na wyższy poziom.

ABC Access Business College jest zarejestrowany przez Ministerstwo Szkoleń, Kolegiów i Uniwersytetów zgodnie z Ustawą o prywatnych karierach zawodowych z 2005 r. I otrzymał numer wyznaczonej instytucji edukacyjnej (DLI) O242732890457, wskazując, że departament Kanady ds. Obywatelstwa i Imigracji (CIC) zezwala na zapewnić edukację studentom międzynarodowym.

Buro Millennial / Pexels

111837_pexels-photo-1438072.jpeg

Dlaczego my

 • Obsługuje społeczność od 2003 roku i pomógł wielu studentom odnieść sukces.
 • Wiele programów dyplomowych i kursów wysokiego popytu oferowanych przez szkołę.
 • Ministerstwo reguluje college z wiarygodną nazwą w sektorze edukacji w Kanadzie.
 • Innowacyjne techniki nauczania umożliwiające praktyczne zastosowanie wiedzy w wybranej branży.
 • Wielokulturowe środowisko dla międzynarodowych studentów. Świetna okazja do poznania różnych narodowości, aby uczyć się i czerpać radość ze swojej kultury.
 • Bezpieczeństwo, parking i łatwo dostępny transport publiczny, ponieważ znajduje się na przystanku metra przy słynnej ulicy Yonge.
  Różnorodność opcji wyboru właściwych programów Ciągłe monitorowanie i wdrażanie metod poprawy jakości w celu poprawy efektów uczenia się.
 • Szkolenia i warsztaty dla klientów korporacyjnych, których dostarczamy, pomagają nam udoskonalać nasze kursy szkoleniowe.
 • Pomogliśmy wielu absolwentom przekształcić ich życie w umiejętności długoterminowe. Dostępne są szkolenia finansowane przez rząd. Dotacja może wynosić do 28 000 USD. Jeśli dotyczy, opieka dzienna dla dziecka do 1000 $ na dziecko. Maksymalnie 2000 USD miesięcznie.
 • Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany zdobyciem dyplomu lub podnoszeniem swoich aktualnych umiejętności, czy uzyskaniem certyfikatu, ABC Access Business College może zapewnić Ci szkolenie zawodowe, które pomoże Ci osiągnąć cele zawodowe - aby umówić się na spotkanie, skontaktuj się z naszym biurem w celu uzyskania poufnej oceny.

rawpixel.com / Pexels

111839_pexels-photo-1153213.jpeg

Lokalizacje

 • Toronto

  Nipigon Avenue,5, M2M 2V7, Toronto

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania