Keystone logo
AAS College

AAS College

AAS College

Wstęp

AAS College został założony w 1990 i dziś jest jedną z największych uczelni w Salonikach. Jest dobrze znany z wysokiego poziomu edukacji w zakresie studiów artystycznych i projektowych.

AAS jest partnerem franczyzowym College the University of Sunderland w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że w AAS oferujemy brytyjską edukację na najwyższym poziomie. Stosujemy ten sam program nauczania i zapewniamy te same licencjaty i magisterskie stopnie naukowe, co UoS w obszarze projektowania.

W AAS rozumiemy, że aby w pełni wykorzystać swój potencjał, potrzebujesz nowoczesnego, przyjaznego i inspirującego środowiska. To jest powód, dla którego stale inwestujemy w nasze pomieszczenia i zasoby. Zaawansowane komputery, biblioteka, VLE i cały niezbędny sprzęt pomogą Ci w nauce. Studiujesz i ćwiczysz we w pełni wyposażonych studiach komputerowych, salach wykładowych, studiach projektowych, a jednocześnie możesz cieszyć się i zrelaksować w kawiarni College'u.

Nasza biblioteka jest jedną z największych w mieście i jest w pełni zaktualizowana. Ponadto, dzięki współpracy z University of Sunderland, możesz cieszyć się bezpłatnym dostępem do e-bibliotek w trakcie studiów.

Podczas studiów będziesz brać udział w licznych konkursach. Duża liczba nagród, które nasi uczniowie zdobywają w konkursach krajowych i międzynarodowych, sprawia, że jesteśmy naprawdę dumni.

Podczas trzyletniego programu cieszą się również wizyty kulturalne, prawdziwe projekty, staże zawodowe, wystawy i wizyty studyjne w Europie.

AAS to doskonały wybór dla tych, którzy chcą coś zmienić w dziedzinie projektowania i komunikacji.

Jesteś przeszkolony zgodnie z brytyjskim systemem edukacyjnym i jesteś przygotowany, aby odpowiedzieć na wszystkie wyzwania na rynku międzynarodowym.

Wykonujesz ten sam program nauczania, ten sam program i uzyskasz ten sam tytuł licencjata i magistra, co studenci UoS. Otrzymujesz tę samą najwyższej jakości brytyjską edukację. Bądź na bieżąco ze wszystkimi międzynarodowymi trendami w projektowaniu i grafice.

Przyjeżdżając na studia, dokonaj mądrego wyboru!

Odkryj śródziemnomorską stronę Uniwersytetu w Sunderland, wybierając brytyjską edukację na najwyższym poziomie, w najwyższej jakości środowisku śródziemnomorskim, przy niższych opłatach za studia niż na uniwersytetach w Wielkiej Brytanii!

Dołącz do nas na AAS College w Salonikach - Grecja!

Lokalizacje

  • Thessaloniki

    AAS College 108 Thessalonikis street Oraiokastro, ΤΚ: 57013, Thessaloniki

pytania