Keystone logo
3IL Groupe

3IL Groupe

3IL Groupe

Wstęp

3iL Grupa: 2 szkoły - 3 stopnie - Kariera w Technologii Komputerowych i Inżynierii

Kim jesteśmy?

Utworzony w 1987 roku przez Izbę Przemysłowo-Handlową w Limoges, Groupe 3iL składa się z 2 szkół: 3iL INGENIEURS i 3iL Academy, wydających kilku wysokich stopni specjalizujące się w dziedzinie informatyki.

stopnie te są uznawane przez francuskie Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego.

Mamy certyfikat ISO 9001 wydany przez AFNOR Certification (AFAQ: Francuski zapewnienia jakości). Tak, jesteśmy uznawani za jakość zapewniamy. To pomaga nam poprawić naszą konkurencyjność i mają dobre praktyki zatwierdzone przez znaki jakości uznawanych przez profesjonalistów. Mamy też wielu partnerów instytucjonalnych, akademickich i zawodowych. 3iL Inżynierowie jest szkolenia w dziedzinie informatyki który wnioskuje o Wysoki poziom w nauce, Informatyki i Zarządzania.

Stopień jest Mistrz klasy Akredytowane przez Europejski znak EUR-ACE, Ale także przez francuską instytucję edukacyjną o nazwie Komisja des miana d'Inżynierowie (Inżynieria Komisji Edukacji), etykieta w celu zagwarantowania jakości tytuł inżyniera i jego dostosowanie do potrzeb firm.

Nie ma dosłowne tłumaczenie CTI, bo używamy go tylko we Francji, nawet jeśli uda nam się znaleźć jakąś szkołę inżynierską granicą (Wietnam, Belgia, Bułgaria ...) CTI ma wiele wymagań, które trzeba przestrzegać, jeśli chcesz odnowić akredytacji. Na przykład, studenci muszą spędzić przynajmniej jeden semestr za granicą (jeden semestr akademicki Exchange).

W "Ingénieur" etykieta jest zarejestrowanym i chronionym znakiem.

3iL Academy oparta jest na 2 profesjonalne szkolenia (akredytowana przez francuską komisję do certyfikatów zawodowych): *

  • licencjat w Poczęcia Systemów Informacyjnych, który pozwala uzyskać umiejętności głównie w internecie i sieci, a wkrótce w Big Data i e-zdrowia (po treningu 2 lat z dziedziny informatyki). Ten kurs jest zatwierdzony jako drugiego poziomu (4-lata studiów uniwersyteckich).
  • 2-letni Mistrz Zarządzania i Systemów Informatycznych i Infrastruktury (po licencjatem z dziedziny informatyki), zatwierdzonego jak kiedyś poziomie (5-letni kurs uniwersytecki)

Gdzie jesteśmy?

Grupa 3iL znajduje się w Limoges. Oferuje on komfortowe styl życia z naturą i taniego zakwaterowania w pobliżu. Limoges znajduje się na 3 godziny jazdy pociągiem od Paryża lub 1 godzinę samolotem. centralne położenie tego miasta (na skrzyżowaniu autostrady z Hiszpanii do Europy Północnej, w połowie drogi między Europą Środkową i Atlantyk) sprawia, że ​​idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów wymian.

Limoges ma długą historię z okresu od wczesnego średniowiecza. Wczesne dobrobyt Limoges był ściśle związany z przemysłem porcelany. Miasto sztuki i historii i kapitału Sztuki strażackie, Limoges pozwala zwiedzającym podziwiać unikalną kolekcję na świecie: 12 000 sztuk porcelany na wystawie w Muzeum Narodowym Adrien Dubouche.

Ta prestiżowa wytwórnia jest przyznawany przez Ministerstwo Kultury do władz lokalnych, które sprawdziły się w celu promowania dziedzictwa ich regionu zarówno wśród mieszkańców i turystów.

Dlaczego wybrać nas?

Ponieważ nasze nauczania, umiejętności i metod pedagogicznych:

  • Są związane z oczekiwaniami firm i zostały opracowane, aby odpowiedzieć na ich potrzeby.
  • Są związane z badań naukowych odbywających się XLIM Laboratory (CNRS)
  • Są szeroko otwarte dla mobilności międzynarodowej i doświadczenia (wymian akademickich lub podwójnych stopni)
  • I na pewno dostarcza wysokiej zdolności do zatrudnienia (75% naszych studentów znaleźć pracę przed ich ukończeniu!)

Referencje

Wybrałem 3iL studiować informatykę i kursy inżynierii, tak aby uzyskać francuski dyplom z etykietą CTI. Kiedy przybyłem 3iL, mój mentor pomógł mi zrobić wszystkie obowiązkowe formalności, nawet poruszać się w moim mieszkaniem. Żyję niewiarygodne doświadczenie i mają wielu przyjaciół. Radzę zagranicznych studentów do wyboru tej szkoły z rodzinnego ducha. Są to wysokiej jakości kursy i projekty zespołowe dla lepszego uczenia się i wprowadzenie do praktyki w firmach. Amina BENBIGA - Casablanca klasy I 2015

Jest komfortowe środowisko w 3iL studiować. Nauczyciele są cierpliwi i moi koledzy są bardzo ładne. Ja również skorzystać z programu FLE, aby poprawić mój poziom w języku francuskim. Wang LIU - Pékin klasy I 2015

Lokalizacje

  • Limoges

    43 rue de Sainte-Anne BP 834 - 87015 Limoges France, BP 834-87015, Limoges

pytania