Keystone logo
Włochy

Najlepsze uniwersytety dla Magister Programy w Włochy 2023

Liczba instytucji: 220
  • Bologna, Włochy
  • Trondheim, Norwegia

  EIT RawMaterials Academy - RaMES oferuje studentom unikalną możliwość nauki w dynamicznym środowisku, skupiając się na rzeczywistych wyzwaniach. Przyznawany przez EIT (Europejski Instytut Innowacji i Technologii), organ Unii Europejskiej, EIT Label jest certyfikatem jakości, który jest przyznawany tylko doskonałym programom edukacyjnym na poziomie magisterskim i doktoranckim.

  • Rome, Włochy

  Euroinnova International Online Education rozpoczęła swoją działalność ponad 20 lat temu. Mając na celu zrewolucjonizowanie sektora edukacji online, ta szkoła szkoleniowa rozwija się, aby dać swoim uczniom możliwość doświadczenia rozwoju osobistego i zawodowego dzięki wybitnie praktycznemu szkoleniu.

  • Poitiers, Francja
  • Iași, Rumunia
  • + 5 jeszcze

  Europejski Kampus Uniwersytetów Miejskich (EC2U) jest wielokulturowym i wielojęzycznym sojuszem składającym się z siedmiu od dawna działających, prowadzących edukację i badania naukowe, zaangażowanych lokalnie i globalnie uniwersytetów z czterech różnych regionów Unii Europejskiej: Uniwersytetu w Coimbrze, Uniwersytetu w Iași, Uniwersytetu w Jenie, Uniwersytetu w Pawii, Uniwersytetu w Poitiers (koordynatora), Uniwersytetu w Salamance i Uniwersytetu w Turku. Ambicją Sojuszu jest stworzenie innowacyjnej przestrzeni umożliwiającej swobodny przepływ mobilności pomiędzy siedmioma uczelniami i miastami stowarzyszonymi.

  • Barcelona, Hiszpania
  • Esch-sur-Alzette, Luksemburg
  • + 6 jeszcze

  Konsorcjum europejskich uniwersytetów opracowało nowy i innowacyjny paneuropejski program EUMaster4HPC, skupiający się na rozwiązaniach wysokowydajnych. EUMaster4HPC łączy głównych graczy w edukacji HPC w Europie, aby wyszkolić następną generację wysoko wykwalifikowanych i utalentowanych ekspertów HPC, którzy będą napędzać europejską transformację cyfrową. EUMaster4HPC opiera się na innowacyjnych programach i paradygmatach nauczania, doskonałości akademickiej, światowej klasy ekspertach HPC, dostępie do centrów superkomputerowych i silnym wsparciu przemysłu.

  • Rome, Włochy

  Università Europea di Roma to włoska prywatna prawnie uznana uczelnia założona w 2005 roku, która szybko rozwija się pod względem liczby studentów, współpracy badawczej i innowacyjnych projektów. Nasza oferta akademicka obejmuje studia licencjackie i magisterskie prowadzone w języku angielskim i włoskim, liczne studia podyplomowe oraz studia doktoranckie. Charakteryzuje się interaktywną i dynamiczną metodą nauczania, która zapewnia wysoką jakość treści akademickich i bliski kontakt z wykładowcą, tworząc autentyczną społeczność akademicką, w której studenci są w centrum innowacyjnego projektu edukacyjnego. Będąc częścią Międzynarodowej Sieci Uniwersytetów Katolickich zlokalizowanych w USA, Hiszpanii, Meksyku i Chile, UER oferuje swoim studentom szeroki wachlarz międzynarodowych doświadczeń: wymiany, staże zagraniczne, Double Degrees, International Summer School i wiele więcej. UER rozwija również umiejętności miękkie studentów i przygotowuje ich do znalezienia pracy po ukończeniu studiów poprzez warsztaty, działania z zakresu odpowiedzialności społecznej i staże. Nowoczesny kampus Università Europea di Roma znajduje się zaledwie 10 minut jazdy komunikacją miejską od centrum Rzymu, jednego z najbardziej charyzmatycznych miast na świecie, dzięki niesamowitej mieszance nawiedzonych ruin, budzącej podziw sztuki i tętniącej życiem życie ulicy Dzięki naszej doskonałości akademickiej, dostosowanym do potrzeb działaniom edukacyjnym i międzynarodowym doświadczeniom w studiowaniu „Szkolimy ludzi, uczymy profesjonalistów”.

  • Rome, Włochy

  Europejski Instytut Innowacji dla Zrównoważonego Rozwoju (EIIS) jest firmą akademicką, która projektuje innowacyjne rozwiązania dla firm, środowisk akademickich, instytucji i przedsiębiorców w celu ułatwienia i wspierania innowacji dla zrównoważonego rozwoju. W EIIS ludzie łączą się, aby osiągnąć zrównoważony rozwój środowiskowy, społeczny i ekonomiczny poprzez edukację, badania, ciągłe eksperymenty. W EIIS nie ma profesorów ani studentów, są tylko ludzie zainteresowani tym, aby uczenie się nie było już wynikiem pasywnego procesu, ale angażującą aktywnością zdefiniowaną przez ciągłą interakcję.

  • Milan, Włochy
  • Cremona, Włochy
  • + 2 jeszcze

  Studenci i absolwenci Università Cattolica czują się szczęśliwi, że są częścią największego prywatnego uniwersytetu w Europie. Charakteryzuje się silnym zaangażowaniem w świadczenie dedykowanych usług dla studentów i jego uznaną jakością akademicką. Studiowanie na Cattolica oznacza studiowanie w międzynarodowym kontekście, z ponad 160 różnymi narodowościami w naszych czterech kampusach, ale włoskim w sercu. To, co naprawdę wyróżnia nasz Uniwersytet, to różnorodność kampusu i nieskończone możliwości, ułatwiające nawiązywanie kontaktów i możliwości kariery w oparciu o lokalizację naszych pięciu kampusów w Mediolanie, Brescii, Piacenzy, Cremonie i Rzymie.

  • Rome, Włochy

  Roma Tre University to młoda uczelnia myśląca o młodych ludziach. Założona w 1992 roku, szybko się rozwinęła zarówno pod względem liczby studentów, jak i oferowanych kursów. Zdobyła znakomitą ocenę w najważniejszych rankingach akademickich, zwłaszcza wśród młodszych uczelni. Roma Tre University jest podzielony na 13 wydziałów oferujących stopnie licencjackie i magisterskie, kursy podyplomowe i zaawansowane, doktoraty i szkoły specjalistyczne.

  • Neuchâtel, Szwajcaria
  • Leicester, Wielka Brytania
  • + 1 jeszcze

  CIES – International Centre for Sports Studies, jest niezależnym ośrodkiem badawczym zlokalizowanym w Neuchâtel w Szwajcarii. Została utworzona w 1995 roku jako fundacja między Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej (FIFA), Uniwersytetem w Neuchâtel oraz miastem i stanem Neuchatel.

  • Rome, Włochy

  Eastwest European Institute jest niezależną organizacją specjalizującą się w analizach geopolitycznych, organizacji wydarzeń naukowych i projektów szkoleniowych zorientowanych na sprawy międzynarodowe i dynamikę globalną, dla studentów i profesjonalistów.

  • Rome, Włochy

  La Business School MELIUSform eroga, dal 1996, Executive Master, Master Specialistici i Corsi Specializzazione w następujących obszarach: Finanse i Controllo, Human Resources, Lex & Tax, Marketing, Innovation Management & Digital Transformation, Sanità, Business Management.

  • Viterbo, Włochy

  University of Tuscia (UNITUS) ogłasza publiczną selekcję w celu przyjęcia studentów z zagranicy na międzynarodowe kursy drugiego stopnia (2 lata studiów magisterskich) w roku akademickim 2022/2023. Uczelnia przydzieli 59 stypendiów najbardziej zasłużonym studentom spoza Włoch zapisującym się po raz pierwszy na uniwersytet włoski, pokrywając większość kosztów wyjazdu, w tym opłaty uniwersyteckie.

  • London, Wielka Brytania
  • Ragusa, Włochy
  • + 1 jeszcze

  Auream Phoenix University for Women (APUW) jest pierwszą prywatną, międzynarodową, kształceniem na odległość, specjalnie zbudowaną uczelnią poświęconą wyłącznie edukacji kobiet. APUW pozwala każdej kobiecie zaangażowanej w pracę i rodzinę studiować i realizować cele akademickie pozostając w komfortowym środowisku własnego domu. Nasza uczelnia zwraca się do kobiet liderek o zwycięskim sposobie myślenia, kobiet o żywych, dynamicznych osobowościach, niezależnych myślicieli i kobiet, które są świadome tego, że są punktami odniesienia w swojej społeczności. Naszym głównym celem jest testowanie umiejętności i kompetencji do certyfikacji akademickiej. Programy studiów dla kobiet w Aurea Phoenix University są opracowane w oparciu o metodę APEL (Accreditation Prior Experiential Learning), aby zapewnić aktywnym pracującym kobietom, posiadającym co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe, szansę na zdobycie dyplomu bez zaniedbywania swoich rodzin.

  • Milan, Włochy

  Bicocca to młody uniwersytet, który połączy Cię ze studentami z całego świata. Nie będziesz tu tylko studentem. Będziesz członkiem globalnej społeczności. Od momentu powstania, Uniwersytet Milano-Bicocca sięgnął poza swoje granice wchodząc w różne porozumienia z uniwersytetami europejskimi i pozaeuropejskimi.

  • London, Wielka Brytania
  • Helsinki, Finlandia
  • + 5 jeszcze

  Programy EIT Digital Summer School są otwarte dla studentów studiów licencjackich i magisterskich, młodych profesjonalistów i innych osób, które chcą głęboko zanurzyć się w powstających technologiach cyfrowych, dowiedzieć się, jak przekształcić technologię w biznes, a ostatecznie uruchomić startupy deep-tech. Ucz się od wykładowców i pracowników naszych najlepszych uczelni partnerskich tech EU. Zdobądź praktyczne doświadczenie poprzez przypadki firmowe, pracę nad projektem i współpracę. Konkurencyjne cenowo czesne. Baw się dobrze spotykając i nawiązując kontakty z podobnie myślącymi studentami z całego świata!